141
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi45
  • Ocen na +139
141 ppt ?

Pawłowicz genialnie komentuje Timmermansa! (46)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pawłowicz genialnie komentuje Timmermansa!

Napisał(a): ~tvr -

F. Timmermans oświadczył wczoraj Polakom, że "gdyby Niemcy byli silniejsi, to nasze granice wyglądałyby inaczej".
To znaczy, że w interesie Polski są słabe Niemcy, choć nie stanie się to chyba szybko...
Chociaż, mogą tego dokonać ich "goście"...
Jednak butna nauka udzielona Polsce przez F. Timmermansa jest taka, że im słabsze Niemcy, tym względnie bezpieczna od zachodniej strony będzie Polska.
NIE BUDUJMY więc w ŻADEN sposób SIŁY NIEMIEC !
W żaden.
Silne Niemcy to słaba Polska, lub w ogóle może jej nie być.
F. Timmermans wie co mówi. Mówi to, o czym za kulisami przechwalają się Niemcy. Do dziś zresztą respektują mapy swej Rzeszy z 1937r
Właśnie gdy Niemcy były silne.....
INTERIA.PL

Re: Pawłowicz genialnie komentuje Timmermansa!

Napisał(a): ireneo -

Pawłowiczowej powiedzieć - pada deszcz. to wywnioskuje, że mówiący wolałby śnieg zamiast deszczu.
Ale szkoda na tę kobietę czasu. Na tę, zaznaczam. Ten pan powiedział to co powiedział. Na pewno nie to, co chciałaby Pawłowiczowa, aby powiedział. Otóż wrócił do stanu Polski pod dwiema okupacjami. Była bezwolna. Stwierdził, że gdyby Niemcy były silniejsze granice Polski byłyby na zachodzie. Gdyby Rosja była silniejsza, to na wschodzie. A Polska nie miałaby nic do powiedzenia. Myślisz, że byłoby coś z Polski, gdyby Rosja sowiecka cofnęła się za Ural, by przetrwać? Spróbuj sam, bez durnot niekontrolowanych.

Napisał(a): ~gość -

buc1 Nawet nie chcę o tym słyszeć. Gdy tylko czytam Pawłowicz, to od razu przechodzę do innego tematu.
ho ho ho, Pawłowicz, Pawłowicz. Ty czym zasłyniesz? Chyba tylko udawaniem, jaki to jestem mądry, piekny CUDO.

Napisał(a): Lilith1 -

buc1 Nawet nie chcę o tym słyszeć. Gdy tylko czytam Pawłowicz, to od razu przechodzę do innego tematu.
Kryśka Cię nie kręci? No co Ty... a, wiem, sałatek nie lubisz i pewnie podnieca Cię skrzeczenie Aśki Seneszyn. Czy ona też lubi sałatki jak Kryśka?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pawłowicz genialnie komentuje Timmermansa!