Komentarze (2114)

Dodaj komentarz

Napisał(a): jan -

Myśmy zaprosili Krzyżaków do Polski i jak to się zakończyło, tak, że bardzo ostrożnie z tymi "uchodźcami" nie koniecznie biskup musi mieć rację w sprawie polityki, przykład? bp. Pieronek
Odpowiedź (0)

Napisał(a): lolo -

Pan Nycz powinien zaprosić migrantow do swojego wypasionego pałacu biskupiego i ich utrzymywać. Przy okazji konkordat podpisano za czasów SLD
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Abraham -

Chrystus był Żydem obrzezanym Żydem który świętował szabas. Czasem chodził po wodzie. A czasem agitował aby szabas świętować i nie kupczyć w dni świąteczne. Gdyby wiedział , że po jego śmieci będzie sekta o jego imieniu to by zamilkł ma wieki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): zeno -

Czy Krystyna Pawłowicz wie, że Jezus jest jednym z proroków islamu? (jego arabskie imię to Isa)
Czy Krystyna Pawłowicz zna tylko proroka Stanisława Piotrowicza?
Chichot historii: apostołów Piotr i Pawła w religii smoleńskiej zastąpili Piotrowicz i Pawłowicz ;)))
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Goj -

Brawo Pani Krysiu - jest to bardzo a bardzo dobra homilia dla tego antykatolickiego kardynała, który powziął sobie za cel "obalić" Kościół Chrystusowy przez wyznawców szatana. Jak widać nastały nam czasy, gdzie Chrystusowego Kościoła muszą bronić szeregowi katolicy, bo szatan wkradł się już do Kościoła Katolickiego (mówiły o tym przepowiednie kilku świętych) i ma w nim już bardzo widocznych swoich "słuchaczy". Objawami tego są huczne obchody 500 lecia reformacji Lutra przez Watykan i Polskę . Są to decyzje najbardziej szkodzące Kościołowi Katolickiemu i samym jego dostojnikom. Dlatego jak wszystko na to wskazuje - to my "wierni Bogu i jego Kościołowi musimy być wzorem dla niektórych kardynałów i przypominać im, że Bóg jest Bogiem zazdrosnym i nie toleruje "zdrad" i służby szatanowi Dzięki za to Pani Krysiu!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Karol -

P profesor Pawłowicz ma 100% racji .Brawo p. profesor.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Joanna -

P pawłowicz nie jest goscinna nawet k rocza nikt niechce
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Y.Y. -

Jak zwykle piękna, młoda i mądra, była profesor mlle Krystyna Pawłowicz - nic dodać, nic ująć!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Hunter -

Do ja: Jeżeli racjonalne argumenty profesor Pawłowicz wydają Ci się pieniactwem,to poziom Twojej świadomości o zagrożeniach islamem jest zerowy.Gratuluję beztroski!!!!
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz