74
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +1
74 ppt ?

Paznokcie hybrydowe - opinie (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Paznokcie hybrydowe - opinie

Napisał(a): Andziaaa1 -

Hej! Chciałabym poznać wasze opinie odnośnie noszenia hybryd. Nosicie, a jeżeli tak to chodzicie do kosmetyczki czy same robicie sobie w domu za pomocą specjalnego zestawu?
Zastanawiam się co ile powinno się robić przerwę w ich noszeniu, bo z jednej strony wiem, że jest to potrzebne ze względu na niszczące się paznokcie ale z drugiej strony, gdy je ściągnę to wszystkie paznockie będą tak miękkie, że się połamią... ;/

Re: Paznokcie hybrydowe - opinie

Napisał(a): ~kosmetyczka -

Myślę, że mogłabyś zrobić sobie przerwe na przykład tygodniową po 2-3 zabiegach, to na pewno wzmocni Twoje paznockie oraz da im trochę odpocząć. Jeżeli nie chcesz za każdym razem ściągać hybryd i malować ich od nowa możesz pomyśleć o tzw. uzupełnieniu lakieru w miejscu odrostu. Musisz jednak pamiętać, że zanim to zrobisz konieczne jest sprawdzenie czy obecna hybryda nie jest uszkodzona bo w innym wypadku całe "dorobienie" odpadnie. Powodzenia![b][/b]

Napisał(a): SunSun -

Robię hybrydy u kosmetyczki na naturalną płytkę od 1,5 roku. Paznokcie mam zdrowe (mocne, ładne i nie rozdwajające się). Od czasu do czasu biorę skrzyp (ten najtańszy z Rossmanna za 5-7 zł; 1-2 opakowania i przerwa). Hybrydy mam ściągane acetonem (kosmetyczka nie spiłowuje hybryd jak co niektóre robią).

Co Twoim zdaniem jest zdrowsze? Spiłowanie frezarką czy aceton? Też się dużo naczytalam o tym acetonie i już sama nie wiem. Planujesz robić jakąś przerwę w hybrydach, czy cały czas je uzupełniasz?
SunSun Robię hybrydy u kosmetyczki na naturalną płytkę od 1,5 roku. Paznokcie mam zdrowe (mocne, ładne i nie rozdwajające się). Od czasu do czasu biorę skrzyp (ten najtańszy z Rossmanna za 5-7 zł; 1-2 opakowania i przerwa). Hybrydy mam ściągane acetonem (kosmetyczka nie spiłowuje hybryd jak co niektóre robią).

Nie planuję przerwy bo mam mocne i zdrowe paznokcie.
Spiłowywać wg. mnie można tylko "żele". Wolę aceton niż za każdym razem piłowanie.

chodzę co 14-17 dni na nowe (nowy kolor); ściągam całość, nie uzupełniam - to nie żel (żele można uzupełniać)

Andziaaa1 Co Twoim zdaniem jest zdrowsze? Spiłowanie frezarką czy aceton? Też się dużo naczytalam o tym acetonie i już sama nie wiem. Planujesz robić jakąś przerwę w hybrydach, czy cały czas je uzupełniasz?
SunSun Robię hybrydy u kosmetyczki na naturalną płytkę od 1,5 roku. Paznokcie mam zdrowe (mocne, ładne i nie rozdwajające się). Od czasu do czasu biorę skrzyp (ten najtańszy z Rossmanna za 5-7 zł; 1-2 opakowania i przerwa). Hybrydy mam ściągane acetonem (kosmetyczka nie spiłowuje hybryd jak co niektóre robią).

Zazdroszczę! Ja właśnie nie wyobrażam sobie, nie mieć przez chwilę hybryd ale z drugiej strony widze, co się dzieje z moimi paznokciami jak je ściągnę... Paznokcie sa tak miękkie i łamliwe, że po dwóch, trzech dniach nie ma już długich paznokci... :<. Czyli polecasz skrzyp, a stosujesz coś jeszcze co mogłoby wzmocnić kondycję paznokcia?
SunSun Nie planuję przerwy bo mam mocne i zdrowe paznokcie.
Spiłowywać wg. mnie można tylko "żele". Wolę aceton niż za każdym razem piłowanie.

chodzę co 14-17 dni na nowe (nowy kolor); ściągam całość, nie uzupełniam - to nie żel (żele można uzupełniać)

Andziaaa1 Co Twoim zdaniem jest zdrowsze? Spiłowanie frezarką czy aceton? Też się dużo naczytalam o tym acetonie i już sama nie wiem. Planujesz robić jakąś przerwę w hybrydach, czy cały czas je uzupełniasz?

tylko to. 1-2 opakowania i dłuższa przerwa

Andziaaa1 Zazdroszczę! Ja właśnie nie wyobrażam sobie, nie mieć przez chwilę hybryd ale z drugiej strony widze, co się dzieje z moimi paznokciami jak je ściągnę... Paznokcie sa tak miękkie i łamliwe, że po dwóch, trzech dniach nie ma już długich paznokci... :<. Czyli polecasz skrzyp, a stosujesz coś jeszcze co mogłoby wzmocnić kondycję paznokcia?
SunSun Nie planuję przerwy bo mam mocne i zdrowe paznokcie.

« Wróć do tematów
Do góry strony: Paznokcie hybrydowe - opinie