Odpowiadasz na:
Paznokcie hybrydowe - opinie

Andziaaa1
Temat dodał(a):
Andziaaa1 -
Hej! Chciałabym poznać wasze opinie odnośnie noszenia hybryd. Nosicie, a jeżeli tak to chodzicie do kosmetyczki czy same robicie sobie w domu za pomocą specjalnego zestawu? Zastanawiam się co ile powinno się robić przerwę w ich noszeniu, bo z jednej strony wiem, że jest to potrzebne ze względu na niszczące się paznokcie ale z drugiej strony, gdy je ściągnę to wszystkie paznockie będą tak miękkie, że się połamią... ;/

Piszesz jako ...a zalogowani dostają więcej. lub załóż Konto Interia

Treść

Odpowiadając w dyskusji trzymaj się jej tematu. Pamiętaj o przestrzeganiu regulaminu forum.
4000 znaków do wpisania

Załączniki

Dodając odpowiedź pomyśl o załączeniu zdjęcia lub wideo.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Paznokcie hybrydowe - opinie

Napisał(a): ~Bella1985 -

Myślę, że hybrydy to bardzo dobre rozwiązanie. Przede wszystkim trwałe. Jeśli mam coś polecić w temacie to będzie to oczywiście Indigo. Chyba mają najlepsze lakiery na rynku. A dla kogoś kto zajmuje się tym bardziej profesjonalnie, proponują szkolenia.. Ja właśnie myślałam o wybraniu się na takie -https://www.i(...)rt.html . Co o tym myślicie? Warto?

Napisał(a): yinyang -

ja uważam paznokcie hybrydowe za bardzo fajny wynalazek bo wyglądają ładnie i elegancko nawet na krótkich paznokciach.

Napisał(a): ~Agata -

Makear lakiery bardzo lubię i teraz mają fajna limitowaną serię, kolory piękne, spokojne taki jesienne:)

Napisał(a): ~Ola -

jak najbardziej polecam manicure hybrydowy! Przede wszystkim to duża wygoda, jak pracujesz na sprawdzonym produkcie to prawie miesiąc masz z głowy temat paznokci. Polecam lakiery Makear, mają idealną konsystencję, co wiąże się z bardzo dobrą jakością