Komentarze (25)

Dodaj komentarz

a kogo stac na wyjazdy ?!

Napisał(a): 25 -

za kmuny nigdy nigdzie nie jezdzilem ja i moja cala rodzina bo nie bylismy uprzywilejowani a teraz nas nie stac na to i cale zycie siedzimy w miescie
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): bernadeta65 -

Wyjazdy na Węgry to moje najpiękniejsze wspomnienia z czasów młodości ...Gdzie w latach 80-tych można było wyjechać....a tam gorące źródła , fala w basenie , zaopatrzone sklepy po prostu raj . Dziś można pojechać wszędzie ( www.travelme.pl ) i kto z młodych może zrozumieć , czym w tych czasach był wyjazd np. do Hajdu.......
Załączniki:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kaśka -

też zatęskniłam za wakacjami z dzieciństwa i w tym roku jedziemy z rodziną do Bułgarii. jedziemy do Rawdy do hotelu Rozalia. przez alfa star załatwialiśmy tylko hotel, a ponieważ zdecydowaliśmy się na dojazd własny więc wakacje nie będą drogie. a po drodze jeszcze pozwiedzamy.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Rejna -

Bułgaria super cudowne miasteczko Kiten można odpocząć i dobrze sie zabawic polecam
Odpowiedź (0)

perly demoludow

Napisał(a): realista -

dlaczego autorka tak opluwa dawne wyjazdy do znanych kurortow nad morzem czarnym ja bylem przecietnym obywatelem polski nie zarabialem krocie /jak pracownicy sluzby zdrowia/i wyjedzalem na wakacje co roku i nawet bralem wnuki. teraz moge wyjechac tylko do grecji z walizka prowiantu by tam sobie pichcic posiki bo na restauracje mnie nie stac. ciekawi mnie wiek autorki
Odpowiedzi (2)

Rumunia jest niezastąpiona

Napisał(a): hicior 2010 -

piękne plaże, nowoczesne hotele i zajazdy, wspaniałe góry, a średniowieczne miasta- Sybin i Szigiszoara niezrównane. Do tego pycha winko i świetny urlop zapewniony.
Odpowiedzi (3)

Pytania

Napisał(a): Pompiarz -

Napisałem tekst o tzw komunie w Polsce i o ówczesnych naszych wojażach ale nie przeszedł bo komuś prawda kole w oczy.
Odpowiedź (0)

A ja wolę Malediwy....

Napisał(a): deska-tereska -

Może drożej kosztują, ale lubię się tym chwalić.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jarząbek -

Polskie turystki i tak wypną się każdemu z ciemną karnacją -nie ważne Egipt czy Bułgaria, a potem przywiązą ze sobą coś ekstra
Odpowiedzi (1)

Bułgaria- tak, Złote Piaski- nie!!

Napisał(a): alien -

Złote Piaski to \"ludź na ludziu\", hałas, muzyka, ciasnota na plaży, na mieście, w knajpach. Dla tych, co chcą naprawdę odpocząć polecam Albenę z fajnymi plażami, niedaleko jest Bałiczik i Kaliakra, można skoczyć do Warny. A bardziej na południu jest Tzarewvo czy też Carevo, jeszcze większe (...), ale taka jest prawdziwa Bułgaria. Spróbujcie sami
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz