327
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19 tys.
  • Odpowiedzi104
  • Ocen na +111
327 ppt ?

Petru zostanie prezydentem miasta? (105)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Petru zostanie prezydentem miasta?

Napisał(a): ~ramones -

Ostatnio Ryszard Petru wydaje się być na cenzurowanym. Najpierw przegrał walkę o fotel lidera Nowoczesnej. Potem nie ostało się nawet stanowisko wiceprzewodniczącego partii. Z Katarzyną Lubnauer ciągle drą koty. Wtopa za wtopą. Wszyscy zastanawiają się co będzie dalej z naszym Ryśkiem.. Wygląda na to, że Petru być może znajdzie dla siebie alternatywę w czasie wyborów samorządowych. Jak donosi Gazeta Wyborcza wśród wpływowych środowisk wrocławskich podobno mówi się, że mile byłby widziany na stanowisku prezydenta Wrocławia. Co prawda sam Rysiek na ten moment dementuje te wieści, ale ja wyczuwam sensacje.. Kto wie. Jak myślicie sprawdziłby się na stanowisku Prezydenta Wrocławia?
INTERIA.PL

Re: Petru zostanie prezydentem miasta?

Napisał(a): ~gośc -

rukola Nabijacie się, a ja szczerze powiedziawszy nie zdziwiłabym się gdyby wystartował ;)
Niech wystartuje, jak przecież pani Grodzka startowała na prezydenta kraju, albo pan Biedroń, to czemu pan Petru nie może, na prezydenta miasta. Społeczeństwo ich nie wybiera, tylko oni sami siebie lansują na takie stanowiska, nie wiem skąd to się teraz bierze w demokracji, niektórzy mówią, ze to biznesłomen, przylecieli do Polski z Izraela. Ja nie mam pojęcia skąd, ale wcześniej Polska była normalnym krajem, a teraz nie wiem, skąd się takie ewmelementy pojawiły w Polsce.

Napisał(a): ~Gaia -

~gość
rukola Nabijacie się, a ja szczerze powiedziawszy nie zdziwiłabym się gdyby wystartował ;)
Wystartować może ale nie wierzę, że we Wrocławiu mieszka tyle idiotów aby wygrał.
Zależy z kim by mu przyszło konkurować, hahaha

Napisał(a): szanel59 -

~gość
~Hakimusi wszystko zacznie się okazywać bliżej listopada
Wszystko się okaże w listopadzie, czy Rysiek znowu spuści gacie i wyklekocze jakoś nową wybrankę, na jakiejś romantycznej wyspie;)
Nie slyszales iz na tej samej wyspie Marszalek Pilsuski przez kilka tygodni "klekotal soja lekarke p.Eugenie Lewicka.Widac taka nasza polska tradycja
Załączniki:

Napisał(a): ~rety -

~gość
Wystartować może ale nie wierzę, że we Wrocławiu mieszka tyle idiotów aby wygrał.
ja nie sądziłem że w warszawie tylu idiotów a jednak PO wygrało kilkukrotnie.

Napisał(a): ~gośc -

~rety
~gość
ja nie sądziłem że w warszawie tylu idiotów a jednak PO wygrało kilkukrotnie.
PO wygrywało, bo wazelina była tania w aptekach, a teraz już nikt nie nadstawia swojego zadka, aby dostać się do koryta;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Petru zostanie prezydentem miasta?