4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
4 ppt ?

pierwsze objawy ciazy zaraz po zapłodnieniu (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

pierwsze objawy ciazy zaraz po zapłodnieniu

Napisał(a): ~marula -

Miesiąc temu spędziłam upojny wieczór z moim ukochanym. Nie ukrywam, ale nie zabezpieczyliśmy się wtedy w żaden sposób. Dopiero po kilku dniach zaczęło mnie to męczyć i zaczęłam się stresować, że przecież z tego może być wpadka. No i jak na złość teraz spóźnia mi się okres, chociaż wciąż mam nadzieję, że to zbieg okoliczności. Jakie są pierwsze objawy ciąży zaraz po zapłodnieniu? Czy da się je w ogóle zauważyć? Czuję lekkie skurcze brzucha i czasem jest mi niedobrze ale. Czy pierwsze objawy ciąży to coś o czym należałoby poinformować ojca dziecka?
INTERIA.PL

Re: pierwsze objawy ciazy zaraz po zapłodnieniu

Napisał(a): ~kinia -

Najlepiej wykonać test ciążowy, najwygodniejsza opcja, żeby rozwiać pierwsze wątpliwości. Opcją jest też wykonanie badania krwi BHCG. A co do pierwszych objawów ciąży zaraz po zapłodnieniu to ja dopiero jak potwierdziłam ciążę zauważyłam, że w pierwszym okresie (zanim jeszcze wiedziałam) byłam bardziej senna niż zazwyczaj. O godzinie 19 mogłam zasnąć w każdych warunkach, choć z reguły zawsze byłam nocnym markiem. Wtedy też po raz pierwszy zasnęłam w kinie na filmie.. co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło.

Napisał(a): ~kamila -

Nie ma czegoś takiego jak pierwsze objawy ciąży zaraz po zapłodnieniu. Jeśli liczysz, że zaraz po tym jak doszło do zapłodnienia zaczniesz mieć mdłości, dużo sikać, być senna, a brzuch będzie bardziej wydęty to się mylisz ;)

Napisał(a): ~ewik -

Każda kobieta jest inna i każda z nas inaczej reaguje na zmiany zachodzące w naszym organizmie. Polecam przede wszystkim wsłuchać się w swoje ciało, ono daje nam sygnały, których jednak nie zawsze słuchamy! Jedno jest pewne, nie ma czegoś takiego jak UNIWERSALNE objawy ciąży, tym bardziej zaraz po zapłodnieniu!

Napisał(a): ~grażka -

Dowodem tego, że nie ma czegoś takiego jak pierwsze objawy zaraz po zapłodnieniu może być to, że zdarzały się przypadki, że kobieta była w ciąży przez kilka miesięcy, a o tym nie wiedziała. Można zapytać jak to możliwe? A jednak zdarza się. Chyba, że uznamy, że miała objawy, ale za słabo się wsłuchiwała w swój organizm (;
« Wróć do tematów
Do góry strony: pierwsze objawy ciazy zaraz po zapłodnieniu