28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń208
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +-54
28 ppt ?

pierwszy a drugi sort (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: pierwszy a drugi sort

Napisał(a): MoskiZPOPiS -

Rozumiem że drugi sort to POPSL,wy jesteście pierwszym sortem.Jeśli tak ma to wyglądać to ja nie kwalifikuję się do żadnej z tych dwóch grup,po prostu dodam trzecią grupę,boski sort,ja do niego należę :) A to wy bydłem jesteście że sortuje was jakiś bezpaństwowiec spod Odessy? Lubicie być poniżani i znakowani? Mentalność niewolnika,prezes was znakuje,a wy się cieszycie.Ciężka jest owieczek dola gdy brak im pasterza idola haha ;).

Napisał(a): Valdemar -

Obawiam się że wszystkie te patologie podane w raporcie to nie łamanie prawa a jego wypełnianie.
Stworzono tak absurdalne przepisy że nie można przeprowadzić do końca żadnej inwestycji.
Jeśli zostanie zmienione prawo i co najważniejsze wyrzucenie do kosza 50% regulacji to przy następnym audycie będziemy słuchać takie same historie.

Napisał(a): Air842 -

prowincjusz2 A może my nigdy nie zniżymy się do tego poziomu aby być w sorcie razem z takimi geniuszami jak Idzienowe, Wojtek, Petrescu czy nawet Macierewicz?
Znam środowiska gdzie nazwanie kogoś pisowcem jest równe określeniu kanalia i mieć takiego w rodzinie to największy wstyd.
Ja tych wszystkich co wymieniles (oprocz M) to nawet lubie .Roznimy sie ,ale oni maja prawo kochac innych ludzi niz ja

Napisał(a): prowincjusz2 -

Air842
prowincjusz2 A może my nigdy nie zniżymy się do tego poziomu aby być w sorcie razem z takimi geniuszami jak Idzienowe, Wojtek, Petrescu czy nawet Macierewicz?
Znam środowiska gdzie nazwanie kogoś pisowcem jest równe określeniu kanalia i mieć takiego w rodzinie to największy wstyd.
Ja tych wszystkich co wymieniles (oprocz M) to nawet lubie .Roznimy sie ,ale oni maja prawo kochac innych ludzi niz ja
Mi tu chodzi o ich zasób wiedzy i inteligencję. Przecież to to nawet kilku zdań nie potrafi sklecić poprawnie a mieni się być elitą.

Felicyta5 Kaczyński raz powiedział, co powiedział i uważam, że źle został zrozumiany. Niejeden polityk bzdury gadał, tyle, że nikt tego na czynniki pierwsze nie rozkładał. Natomiast tutaj na forum non stop się ludzi takimi watkami dzieli.
Pisowcy też nie mieli i nie mają litości w komentowaniu wpadek Komorowskiego a w dodatku kłamią i wyolbrzymiają. W ten sposób z podestu o wysokości 20 cm zrobili krzesło, a nawet fotel i jeszce do dziś o tym bębnią.

Napisał(a): Felicyta5 -

prowincjusz2
Felicyta5 Kaczyński raz powiedział, co powiedział i uważam, że źle został zrozumiany. Niejeden polityk bzdury gadał, tyle, że nikt tego na czynniki pierwsze nie rozkładał. Natomiast tutaj na forum non stop się ludzi takimi watkami dzieli.
Pisowcy też nie mieli i nie mają litości w komentowaniu wpadek Komorowskiego a w dodatku kłamią i wyolbrzymiają. W ten sposób z podestu o wysokości 20 cm zrobili krzesło, a nawet fotel i jeszce do dziś o tym bębnią.
Trzeba to więc obustronnie zakończyć.

Napisał(a): Rezy -

Akurat powiedział prawdę dopiero jak się pomylił poczytaj co Freud pisze na ten temat :)

Felicyta5
prowincjusz2
Trzeba to więc obustronnie zakończyć.
Tak. To jest prostactwo, prymitywizm i chamstwo. Szczególnie gdy wywleka się wpadki z przed wielu lat.
« Wróć do tematów
Do góry strony: pierwszy a drugi sort