Komentarze (100)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Misiek -

Terminal kontenerowy z Chinami jest w Małaszewiczach w okolicy Terespola. Gdyby nie ten terminal żaden kontener nie byłby w stanie ruszyć w kierunku Europy, tu wszystkie kontenery przeładowywane są z Rosyjskich szerokich torów na europejskie i stąd rozjeżdżają sie do Łodzi, Warszawy niemieckich miast a także do Wielkiej Brytanii. Pozdrawiam.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Andreas -

12000 km w 21 dni czyli 571 kilometrów dziennie czyli około 24 km na godzinę. Po prostu mega prędkość :)
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): XXXXx -

W Łodzi są przeładowywane te kontenery ale niestety tylko mała część Chiny chciały zainwestować w łodzi ogromne pieniądze i wszystkie kontenery jadące z Chin do Europy były by przeładowywane w łodzi i Polskie firmy woziły by je po całej europie ale niestety PIS a konkretnie pan macierewicz wycofał przetarg na budowę portu przeładunkowego jak łódz może się rozwijać pod rządami PIS jak łódz nie głosowała na PIS ?? nie może dlatego Chiny wycofały całą inwestycje i najprawdopodobniej przeniosą się do Czech. Łódz podziękuje PIS w najbliższych wyborach to już druga taka inwestycja pierwszą miała być nowa fabryka Francuskich helikopterów macierewicz również wycofał przetarg a w tej fabryce miało powstać 6 000 miejsc pracy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): mico -

Czy ten pociąg będzie opłacał opłatę RTV z racji posiadanego radia podczas przejazdu przez PL?
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Maurycy -

Nie bądźcie naiwni.kontenery beda rozładowywane na miejscu w Niemczech i UK. Kto by sobie pozwolił je skladowac w Łodzi.Ludzie rozumu . Polska to nie pępek europy. Nie podniecajcie sie
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): mtbd -

Po opuszczeniu Unii beda budowac swoja potege dzieki tranzytowi przez Unie Europejska?
Oni sa gorsji niz Jankesi...
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): kicha -

"preparaty witaminowe, odżywki dla dzieci oraz leki" - NWO jedzie pociągiem.
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Ja -

Totalna durnota, statek płynie miesiąc czyli zaledwie tydzień dłużej a koszt wysłania kontenera statkiem jest 5x niższy.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): kodowiczka -

nie wiem czy to prawda, rysiek odezwę wygłoś
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz