Pierwszy wózek (33)

Pierwszy wózek

Temat dotyczy artykułu: Pierwszy wózek

Oferta produktów ułatwiających opiekę nad dzieckiem i zapewniających mu bezpieczeństwo jest bardzo duża. Dlatego wcześniej warto pomyśleć, co może się przydać i dokonać rozsądnego wyboru.

Komentarze (33)

Dodaj komentarz

Napisał(a): lepiej osobno -

2w1 i fotelik osobno - takie jest moje zdanie. fotelik jest bardzo ważny, więc warto kupić jakiś napradę dobry. my mamy wózek Isabel Marine pico baby 2 w 1 a do tego fotelik kupiliśmy osobno maxi cosi. wózek jest ekstra i fotelik też.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): nawypasie -

moje doświadczenie mówi żeby wybrać wózek z pojedyńcza całą rączką - a nie podwójną. z podwójną nie da się prowadzić wózka jedną ręką, a to jest bardzo przydatna możlwość :) opcja spacerowa powinna się rozkładać do leżenia, kubełek nie posłuzy długo, bo dziecko szybko wyroście, a spacerówki które mają regulowane oparcie i podnóżek beda służyć znacznie dłuzej. co do pozycji dziecka w kubełku to zdania sa podzielone, ja jestem na nie, siedzieć i spać w tej samej pozycji to jest porazka. bardzo przydatna opcja - wpinanie w obu kierunkach jazdy. jestem mamą dwójki starszy ma teraz 6 lat a młodszy prawie rok. teraz sa inne wózki niz 6 lat temu ale najwazniejsze cechy pozostają bez zmian. prawda tez jest taka, że te wszystkie wózki są podobne bardzo. dla młodszego kupiliśmy wózek indigo pico baby model 2w1. wybraliśmy go ze względu na nieco lżejszą ramę. rurki są w niej ciut cieńsze i mniej waży od tych na grubych ramach. wszystko ma co trzeba w zestawie, koła duże, skrętne, kosz pojemny, torba też, wygodny i w gondoli i w sapcerówie, cena też spoko. poczatkowo chciałam kupic jakiś używany "modny" wozek ale jak poczytałam opinie i zobaczyłam ceny uzywek a nawet pogadałam z kikoma mamami które chciały sprzedać te swoje "nacudowniejsze" pojazdy obdrapane, z obtarciami za mase kasy to zrezygnowałam. mamy więc pico baby bardzo ładny, nowy! dobry i w dobrej cenie i syn cały czas w nim jeździ, mieści się i jeszcze będzie się mieścił długo :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Iwona -

jakiś czas temu wybierałam pierwszy wózek i nie było to takie łatwe, bo jest w czym wybierać, najlepiej znaleźć sobie 2 czy 3 wózki które się podobają, poczytać, popatrzeć, pojeździć ale wózek wybrać pod siebie bo ty my będziemy z nim funkcjonować i ma cieszyć też oko ;). Lepszym wyborem będzie kupno wózka 2w1 dodatkowo fotelik bo bezpieczniej, fotel powinien być po testach zderzeniowych lub w nowej homologacji i-size. Ja podzielę się postawiłam na wózek dość popularny obecnie anex sport z fotelikiem cybex aton 4 z bazą i polecam dobry zestaw, fajnie jeździ i cieszy oko
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Masza -

mamy 2w1 bo fotelik dostaliśmy wcześniej. gdyby nie to to też kupilibyśmy 3 w 1. mamy wózek od Pico baby Indigo model Madonna 2w1. jesteśmy bardzo zadowoleni, jeździ extra lekko i bardzo dobrze amortyzuje na nierównościach, córcia ma mnóstwo miejsca, do tego wózek jest ładny i dobrze wyposażony w standardzie. nic nie trzeba dokupować, bo wszystrko jest w komplecie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Kasia -

My mamy właśnie 3w1 Enduro z Expandera, dopiero co go kupiliśmy wiec zbytnio jeszcze nie uzyskujemy a,e wydaje mi się ze bardzo się sprawdzi.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Kama -

Najlepiej kupić od razu wózek 3w1 - gondola, fotelik i spacerówka. Oszczędność kasy i czasu na szukanie przejściówek i mocowań. My jesteśmy z naszego Vario bardzo zadowoleni, a mały śpi w nim, aż miło.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Monia -

Super wózek to Emma z lionelo
każdej młodej mamie polecam
strzał w 10 :)

Odpowiedź (0)

Napisał(a): jj -

ZUMA KIDS SOLUTION- uniwersalny bardzo ciekawy pod kątem zmiany gondoli w spacerókę wózek - ja jestem zachwycona
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Róża -

Zainwestowaliśmy w Classic od Anex. Mamy go od niedawna ale mogę powiedzieć że jest super. Fajnie się prowadzi bezpieczny dla dziecka
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Aśka -

zakupiliśmy wielofunkcyjny Anex Sport. Teraz czekamy aż będziemy wozić maleństwo.. :D
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz