Pierwszy wózek (31)

Pierwszy wózek

Temat dotyczy artykułu: Pierwszy wózek

Oferta produktów ułatwiających opiekę nad dzieckiem i zapewniających mu bezpieczeństwo jest bardzo duża. Dlatego wcześniej warto pomyśleć, co może się przydać i dokonać rozsądnego wyboru.

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Iwona -

jakiś czas temu wybierałam pierwszy wózek i nie było to takie łatwe, bo jest w czym wybierać, najlepiej znaleźć sobie 2 czy 3 wózki które się podobają, poczytać, popatrzeć, pojeździć ale wózek wybrać pod siebie bo ty my będziemy z nim funkcjonować i ma cieszyć też oko ;). Lepszym wyborem będzie kupno wózka 2w1 dodatkowo fotelik bo bezpieczniej, fotel powinien być po testach zderzeniowych lub w nowej homologacji i-size. Ja podzielę się postawiłam na wózek dość popularny obecnie anex sport z fotelikiem cybex aton 4 z bazą i polecam dobry zestaw, fajnie jeździ i cieszy oko
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Masza -

mamy 2w1 bo fotelik dostaliśmy wcześniej. gdyby nie to to też kupilibyśmy 3 w 1. mamy wózek od Pico baby Indigo model Madonna 2w1. jesteśmy bardzo zadowoleni, jeździ extra lekko i bardzo dobrze amortyzuje na nierównościach, córcia ma mnóstwo miejsca, do tego wózek jest ładny i dobrze wyposażony w standardzie. nic nie trzeba dokupować, bo wszystrko jest w komplecie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Kasia -

My mamy właśnie 3w1 Enduro z Expandera, dopiero co go kupiliśmy wiec zbytnio jeszcze nie uzyskujemy a,e wydaje mi się ze bardzo się sprawdzi.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Kama -

Najlepiej kupić od razu wózek 3w1 - gondola, fotelik i spacerówka. Oszczędność kasy i czasu na szukanie przejściówek i mocowań. My jesteśmy z naszego Vario bardzo zadowoleni, a mały śpi w nim, aż miło.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Monia -

Super wózek to Emma z lionelo
każdej młodej mamie polecam
strzał w 10 :)

Odpowiedź (0)

Napisał(a): jj -

ZUMA KIDS SOLUTION- uniwersalny bardzo ciekawy pod kątem zmiany gondoli w spacerókę wózek - ja jestem zachwycona
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Róża -

Zainwestowaliśmy w Classic od Anex. Mamy go od niedawna ale mogę powiedzieć że jest super. Fajnie się prowadzi bezpieczny dla dziecka
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Aśka -

zakupiliśmy wielofunkcyjny Anex Sport. Teraz czekamy aż będziemy wozić maleństwo.. :D
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Dagmara -

Mój Tygrysek wożony jest w wielofunkcyjnym Anex Sport... :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Sonja -

Jak dla nas trafnym wyborem okazał się Anex Sport... :)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz