1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń52 tys.
  • Odpowiedzi394
  • Ocen na +530
1 tys. ppt ?

PiS chce dotkliwie karać za fake news! (395)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: PiS chce dotkliwie karać za fake news!

Napisał(a): ~hanys -

to co proponuje Tarczyński jest absolutnie zbyt łagodne za tego typu świństwa powinna być tylko kara więzienia żeby ludzie typu Lis + personel tvn + onet i tym podobni mieli czas na odpoczynek i refleksje czy warto być zakłamaną świnią

Napisał(a): ~NIKt -

To mi pachnie średniowiecznym pochodem biczowników!
Czyżby PiSlamiści chcieli karać samych siebie? Przecież największymi emiterami fake-news są toruńska rozgłośnia ojcza dyrektora, TV Trwam oraz od blisko dwóch lat TVP do spólki z Polskim Radiem! No chyba, że to PiSlamiści będą decydować co jest trefne a co koszerne lub halal...

Napisał(a): ~wkurzony -

Fake news-y stają się bardzo groźną bronią! To przecież pospolite oszustwa, dokonywane dla zysku materialnego lub politycznego! I nikt za to nie odpowiada - czy to jest normalne??? Rzetelność dziennikarska dawno poszła się bujać, etyka zawodowa w mediach to puste słowo - pozostają kary! Osobiście dołożyłbym do arsenału prawnego zakaz wykonywania zawodu dziennikarza dla tych fałszerzy!

Napisał(a): Marduk1986 -

~wkurzony Fake news-y stają się bardzo groźną bronią! To przecież pospolite oszustwa, dokonywane dla zysku materialnego lub politycznego! I nikt za to nie odpowiada - czy to jest normalne??? Rzetelność dziennikarska dawno poszła się bujać, etyka zawodowa w mediach to puste słowo - pozostają kary! Osobiście dołożyłbym do arsenału prawnego zakaz wykonywania zawodu dziennikarza dla tych fałszerzy!
Racja,ja jeszcze dodam wypowiedź Johna Swintona,dziennikarza The New York Times,powiedział to w dniu odejścia na emeryturę.

”Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety swoich własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach.Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazet, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny.

Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego Narodu w zamian za chleb swój powszedni, czy też – co sprowadza do tego samego – za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc szaleństwo, wznosić toast za niezależną prasę!My, dziennikarze jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!”.

Napisał(a): romil -

A może tak trochę odpowiedzialności za swoje słowa?
Kiedyś można było podać kogoś do sądu za zniesławienie, a teraz?
Teraz można wrzucać ludzkie szczątki do worków jak resztki z rzeźni, po dwie głowy i trzy ręce, a jak się ktoś upomni to wyzwać go od oszołoma i dołożyć my łamaniem demokracji i konstytucji…

Napisał(a): Marduk1986 -

Air842
~haha
Air842
~Erka Czy wpis chce wprowadzić cenzurę?? Skoro chcą zastraszać ludzi?
Chca cenzury ,,chca zabronic demonstracji chca ,chca wojny na Ukrainie ..chca NAS morrdercow Lecha Kaczynskiego do gazu wprowadzic ..chca pewnie ,ze chca tylko nie wiadomo czy im sie to uda .
To ty jeszcze żyjesz? ciągle czytam że PIS chce cię zamordować:::)))))))))))))))
Wiem ,ze PiS chciaby wszystkich takich ja ja wymordowac ,,,..ale wierze ,ze moj BOG na to nie zezwoli i PiS wczesniej pojdzie do....... ....
Nie przesadzasz? Nie jesteście zagrożeniem,jakbyście byli zagrożeniem dla rządu,to byście żyli,ale siedzieli :)
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: PiS chce dotkliwie karać za fake news!