1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń52 tys.
  • Odpowiedzi394
  • Ocen na +530
1 tys. ppt ?

PiS chce dotkliwie karać za fake news! (395)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: PiS chce dotkliwie karać za fake news!

Napisał(a): gość -

Jerrunie, ludzie, czy ja dobrze na oczy widze? Bronicie legalnisci klamstwa? Jesli jestes czlowiekiem inteligentnym, to od dawna sprawdzasz/podajesz zrodla informacji, bo tylko de.b.il rozpowszechnia niesprawdzone info. Poza tym, ta ustawa ma uderzyc przedewszystkim w gazety/dzienniki/tygodniki, etc, gdzie w oczywisty sposob sa podawane nieprawdziwe, a nieraz poprostu wyssane z palca informacje, majace na celu oczernienie jednej strony a drugiej wychwalanie.
Tylko Ci, ktorzy posluguja sie klamstwem maja sie czego obawiac.

Re: PiS chce dotkliwie karać za fake news!

Napisał(a): ~wadowiczanin -

Przy PiS-ie czuję się młodziej - bo teraz wszystko takie, jak w latach 70-tych. Cenzura, sprawdzanie kto z kim i jak, flekowanie przeciwników.....
PS. Ja to mogę olać, ale Wy - młodzi - walczcie, bo za rok, góra dwa lata granice Wam zamkną!!!! i będziecie wakacje spędzać z naczelnikiem - posłem Jarosławem K. a nie tam, gdzie się Wam zamarzy....

Re: PiS chce dotkliwie karać za fake news!

Napisał(a): ~quiproquo71 -

gość Jerrunie, ludzie, czy ja dobrze na oczy widze? Bronicie legalnisci klamstwa? Jesli jestes czlowiekiem inteligentnym, to od dawna sprawdzasz/podajesz zrodla informacji, bo tylko de.b.il rozpowszechnia niesprawdzone info. Poza tym, ta ustawa ma uderzyc przedewszystkim w gazety/dzienniki/tygodniki, etc, gdzie w oczywisty sposob sa podawane nieprawdziwe, a nieraz poprostu wyssane z palca informacje, majace na celu oczernienie jednej strony a drugiej wychwalanie.
Tylko Ci, ktorzy posluguja sie klamstwem maja sie czego obawiac.
Nie, obawiać się może każdy, szczególnie gdy nie kłamie.

Re: PiS chce dotkliwie karać za fake news!

Napisał(a): ~Ja61 -

A czy nikomu nie przyszło , do zakutej łepetyny , pisać prawdę poparta argumentami i dowodami ? Wymyślanie kłamstw , oszczerstw , nie poparte dowodami MUSI być karane . Odpowiedzialność za słowo pisane , mówione na wiecach , manifestacjach powinna być . Jeśli ''Kowalskiemu '' naubliżam , Kowalski może podać mnie do sądu .

Re: PiS chce dotkliwie karać za fake news!

Napisał(a): ~ObywatelRP-PO -

~karguhl czyli że jak napiszę że pan dominik jest intelygentny jak obuwie, i nie podam skąd mam taką informację to kara pomimo że informacja jest prawdziwa ?
Jak ja wezmę cię na przesłuchanie , to przyznasz się nawet że napisałeś Pana Tadeusza .

Re: PiS chce dotkliwie karać za fake news!

Napisał(a): ~Joker -

Air842
Air842
~haha
Air842
~haha
Air842
~Erka Czy wpis chce wprowadzić cenzurę?? Skoro chcą zastraszać ludzi?
Chca cenzury ,,chca zabronic demonstracji chca ,chca wojny na Ukrainie ..chca NAS morrdercow Lecha Kaczynskiego do gazu wprowadzic ..chca pewnie ,ze chca tylko nie wiadomo czy im sie to uda .
To ty jeszcze żyjesz? ciągle czytam że PIS chce cię zamordować:::)))))))))))))))
Wiem ,ze PiS chciaby wszystkich takich ja ja wymordowac ,,,..ale wierze ,ze moj BOG na to nie zezwoli i PiS wczesniej pojdzie do....... ....
Gdybyś takie pierdolety wypisywała za czasów platformy to pewnie odwiedził by ciebie "seryjny samobójca" oni mieli kota na punkcie dobrego wizerunku. Teraz mamy demokrację i wszystko wolno, tylko czy warto robić z gęby cholewę za pare groszy? pomyśl:P
http://racjon(...)wladzy/
O ile pamietam to za czasoe PiSu kobieta strzelila sobbie w glowe ,a reszte w artykule


To nie była kobieta tylko Posłanka-kojarzysz aferę węglową?...Poczytaj to nie boli.http://blogme(...)e/52238

Re: PiS chce dotkliwie karać za fake news!

Napisał(a): ~JaPOwaga -

Kinia223
~gość
Kinia223
~lunn niech zaczną od swojej stacji tvp info
Właśnie, będą bulić kaskę za dzisiejszy wyskok z rzekomym zezwoleniem na handel bronią wydanym przez gen. Pytla fundacji Otwarty Dialog.
A co ty możesz o tym wiedzieć jaka jest prawda? Prokurator musi się ty zająć bo to nie wygląda różowo, ktoś wyraźnie chce osłabić nasz kraj. Tego nie można przepuścić, bez dogłębnego zbadania!
A niech se badają. Ale fake newsy poszły, o czym piszą nawet prawicowi dziennikarze, np. Wojciech Mucha. Na "paskach grozy" TVP INFO podano, że gen. Pytel wydał zgodę FOD na produkcję broni. Otóż gość nie wydał żadnej zgody, tylko ją opiniował. Po drugie nie na produkcję broni, ale na przewiezienie przez granicę kamizelek kuloodpornych i hełmów dla Ukraińców walczących z Rosjanami. To wszystko było w tych dokumentach, które tak sensacyjnie przedstawiano.
Putin tez woził ''pomoc humanitarną '' dla zielonych ludzików .

Re: PiS chce dotkliwie karać za fake news!

Napisał(a): ~Wredna Kasia -

gość to ja pytam co bedzie za : gorszy sort, spiepszaj dziadu, kanalie, bandyci , złodzieje, kanalie, zdradzieckie mordy, mordercy , uzbeckie wdowy i wiele innych inwektyw wypowiedzianych przez yntelygenta Jarosława Kaczyńskiego
do społeczeństwa polskiego !!!! to ja pytam tego osobnika niby czym i jakim słownictwem ludzki pan miałby zostać obrażony , skoro całą przestrzeń wulgaryzmów ta osoba już wyczerpała w stosunku do POLAKÓW !!!
Jaka kara ! Przecież to akurat prawdą jest .

Re: PiS chce dotkliwie karać za fake news!

Napisał(a): ~sumek -

Nie denerwujcie się przecież to świetna wiadomość. Przecież to PIS wygrało dzięki fake newsom, obrzucaniu błotem wszystkiego i wszystkich.Do dzisiaj mają przewagę w tej dziedzinie - wystarczy spojrzeć na fora. Taka ustawa będzie super bronią przeciw nim i pozwoli ich powsadzać do więzień jak już będa opozycją. Tym ciemniakom wydaje się, że będą rządzić wiecznie, a pierwsze problemy gospodarcze zmiotą ich ze sceny politycznej. Wyluzujcie trochę, pis to dżuma i cholera w jednym dla Polski, ale myślę, że ją przeżyjemy i już nigdy nie wrócą.
« Wróć do tematów
Do góry strony: PiS chce dotkliwie karać za fake news!