1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń52 tys.
  • Odpowiedzi394
  • Ocen na +530
1 tys. ppt ?

PiS chce dotkliwie karać za fake news! (395)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: PiS chce dotkliwie karać za fake news!

Napisał(a): Marduk1986 -

~Królik
~andczar Ludzie czy was wszystkich popiepsz........... to są kłamstwa jakich mało ten biedny PIS za wszystko odpowiada wszystko zabiera w ogóle samo zło a PO 8 lat kradłą miliardy . Nauczcie się czytać Onet Interia WP TV Polsat TVN ma tylko jeden cel okłamywać ludzi
BRAWO !! !! !!

Porównaj wypowiedzi w TVP o " opozycji totalnej " z TYM :Pozdrawiam i przestań się już Wojtusiu POPiSywać !!!

Wróciłeś? :) A odnośnie tematu,PiS i media związane z PiSem nie wypłaciły by się gdyby ta ustawa weszła,wszyscy by oberwali,większość mediów :)
INTERIA.PL

Re: PiS chce dotkliwie karać za fake news!

Napisał(a): ranpuma -

Panie Pośle D.Tarczyński prawda leży w pośrodku - również i pan musi przemyśleć co pan wrzuca do netu . To że Pan jedzie na ładowanie akumulatorów na Maiami Niemieckim przewoźnikiem - potem pan to prostuje. Dlaczego nie odpoczywa pan po ostatniej bardzo burzliwej sesji Sejmu - gdzie odbierał pan telefony i był obstawą samego Prezesa , krzycząc na Posłów zabierających głos z trybuny Sejmowej. Prezesa gdy zabierał głos nie uspakajał.

Re: PiS chce dotkliwie karać za fake news!

Napisał(a): Kinia223 -

ranpuma Panie Pośle D.Tarczyński prawda leży w pośrodku - również i pan musi przemyśleć co pan wrzuca do netu . To że Pan jedzie na ładowanie akumulatorów na Maiami Niemieckim przewoźnikiem - potem pan to prostuje. Dlaczego nie odpoczywa pan po ostatniej bardzo burzliwej sesji Sejmu - gdzie odbierał pan telefony i był obstawą samego Prezesa , krzycząc na Posłów zabierających głos z trybuny Sejmowej. Prezesa gdy zabierał głos nie uspakajał.
Ale on ponoć do Baku leci. To odkryli internauci dzięki tym biletom, które pokazał.

Re: PiS chce dotkliwie karać za fake news!

Napisał(a): gość -

to ja pytam co bedzie za : gorszy sort, spiepszaj dziadu, kanalie, bandyci , złodzieje, kanalie, zdradzieckie mordy, mordercy , uzbeckie wdowy i wiele innych inwektyw wypowiedzianych przez yntelygenta Jarosława Kaczyńskiego
do społeczeństwa polskiego !!!! to ja pytam tego osobnika niby czym i jakim słownictwem ludzki pan miałby zostać obrażony , skoro całą przestrzeń wulgaryzmów ta osoba już wyczerpała w stosunku do POLAKÓW !!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: PiS chce dotkliwie karać za fake news!