1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń131 tys.
  • Odpowiedzi473
  • Ocen na +754
1 tys. ppt ?

PiS ma haka na Tuska? (474)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: PiS ma haka na Tuska?

Napisał(a): ~abca -

[

WYPRASZAM SOBIE MANIPULOWANIEM MOIM NICKEM " abce" na "ecba". JUŻ RAZ MANIPULOWAŁEŚ MOIM NICKEM I POSŁUGIWAŁEŚ SIĘ NIM . ZGŁOSIŁAM DO MODERATORA . [/cytat]

Też zgłosiłem na ciebie i mam nadzieję, że znikniesz z forum na zawsze. Nic jest mój!!!

Napisał(a): ~ann -

buc1 PiS od poprzednich wyborów wyszukuje haków na wszystkich. Teraz też z pewnością goroczkowo wyszukują haków. Byle tylko pozostać przy żłobie na eksponowanych stanowiskach i dobrze płatnych stanowiskach. Myslę, że Tusk sobie poradzi, bo nie podłożył boby termobarycznej pod samolot.
Nie podłożył ale jest odpowiedzialny za to co się stało i za te wszystkie kłamstwa którymi karmił polaków nie ma prawa starać się o stanowisko prezydenta.A te wszystkie afery to co?
Nawet jego własny syn potwierdził że wiedział co się dzieje W Aber Gold.

Napisał(a): ~GośćUSTOBC -

buc1 PiS od poprzednich wyborów wyszukuje haków na wszystkich. Teraz też z pewnością goroczkowo wyszukują haków. Byle tylko pozostać przy żłobie na eksponowanych stanowiskach i dobrze płatnych stanowiskach. Myslę, że Tusk sobie poradzi, bo nie podłożył boby termobarycznej pod samolot.
Nie musiał sam POdkładać bomby.Tym się zajął Putin. On miał tylko nie przeszkadzać i zostawić Putinowi "wolne POle" , co skrzętnie zrobił. Reszta wydarzeń jest skutkiem
tego "działania" Tuska. Obaj serdecznie nienawidzili Lecha Kaczyńskiego i ta "katastrofa"
była tak samo "na rękę" dla obu łotrów.

Napisał(a): ~Kris -

A trochę popracować nad ortografią nie lepiej by było niż myśleć w twoim wypadku?
« Wróć do tematów
Do góry strony: PiS ma haka na Tuska?