66
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń403
  • Odpowiedzi62
  • Ocen na +0
66 ppt ?

Piwo - gdzie? (63)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Piwo - gdzie?

Napisał(a): CMPunk -

Witam

nie znalazłem takiego tematu, a myślę, że może się przydać wielu osobom. Proponuję abyśmy wpisywali polecane lokale gdzie można wypić dobre piwo.

Na początek proszę o radę Wrocławian, ponieważ niedługo się tam wybieram i chciałbym wcześniej wiedzieć gdzie warto się udać.

Zapraszam do wymiany doświadczeń i opinii.
INTERIA.PL

Re: Piwo - gdzie?

Napisał(a): gość -

Jeżeli to jeszcze aktualne, to Bierhalle. Polecam z czystym sumieniem :) Fajny klimat, dobre, mocne piwo (mało rodzajów, za to "dopieszczone" niesamowicie, i tak właśnie powinno być), dość dobre jedzenie (i całkiem sporo), no i przemiła obsługa. To tak ode mnie.

BH- faktycznie dobre piwo, no i duża przestrzeń. Nie tak klaustrofobicznie jak wszędzie dzisiaj zresztą. Fajny bawarski klimacik, ładny wystrój, miła obsługa. Jedzenie- dobre (ale każdy ma swój smak- ja tam smakoszem jakimś wybitnym nie jestem, ale mi smakuje), piwo- mocne, czego chcieć więcej?

Czy ja wiem- czy to piwo tam takie dobre jest? Szału ni ma. Trochę drogawo, jak na piwo, ale może to dla tego, że gatunkowe. Ja tam ni wiem. Niby fajnie. Ale chyba Spiż lepszy. Przynajmniej jak patrzeć na wybór. Ale może to tylko moje wymysły.

BH- faktycznie fajne miejsce. Zawsze dużo się tam dzieje. Nawet w "pojedynkę" da się posiedzieć - bezmyślne gapienie się na kolorowe ekrany i sączenie piwka- relaksujące i za razem odprężające. Co do smaku owego piwa- bardzo dobre, mocny, wyrazisty aromat. Cena też jak za takie piwo nie wygórowana , a i zniżki czy promocje się tam też trafiają. Stawiamy na jakość. Jedzenie znośne, aczkolwiek tylko do restauracji to bym tam nie poszedł. Wystrój cieszy oczy- drewniano, kolorowo, przyjemnie.

Ludzie- co wy z tą ciszą macie?! Się ktoś grzecznie pyta- "Piwo- gdzie?" a wy tutaj o ciszy. No ale do rzeczy- Bierhalle faktycznie całkiem miły browarek. Nie skąpią jedzenia i picia (a przecież o to autorowi chodziło), obsługa- niezmiennie zachwyca (Panowie wiedzą co mam na myśli), wystrój- nie wiem, ja się tam na takich babskich sprawach nie znam i znać nie chcę. Miło, przestronnie, nikt nie zaczepia, nie przeszkadza, a i czasem dobre towarzystwo można znaleźć (pozdrawiam tych dwóch, co ze mną pili). Dawaj do Bierhalle, spróbuj, mi tam się podoba.

Mini Browar- BH - jaka nazwa, taki lokal. Jak na piwo to tylko tam. No ewentualnie spiż jeszcze jest, ale tam wszystkie tak samo smakują mimo że ich dużo tam to nie ma szału. Nic tam nie jadłam to sie wypowiadać nie będę bo i po co. Piłam smakowało mi każde było inne, bo nas dużo było i się kuflami wymienialiśmy to każdego próbowałam. Marcowe dla mnie najlepsze ale to już samemu musisz stwierdzić bo każdy inny gust ma. Ogólnie dobre piwo tam mają.

Bierhalle- nie można powiedzieć, że mała knajpa, ale jej wielkość jej nie ujmuje :))) Pięknie tam jest po prostu! Aż żal wychodzić! Najbardziej dociera do mnie ta lecąca w tle bawarska muzyczka i ten typowy klimacik. Kraciaste obrusiki, przyciemnione światło- bajka! Znaczy- kto, co lubi- jak dla mnie- bajeczka! Piwo tam to jak najbardziej- wszystkie "smaki" i rodzaje. Wiadomo, że niemiecka receptura, to się przecież da wyczuć! Wszystko odmierzone, z namaszczeniem powyliczane, odpowiedni czas podania- rewelacja! Jedzenie do tego piwa też dobre. A gdzie piwo tam golonka, a że rybka lubi pływać, to tylko w komplecie :3 Ceny przystępne, przeciętnego zjadacza chleba będzie na ten pub stać. Ja też polecam!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Piwo - gdzie?