Komentarze (45)

Dodaj komentarz

Napisał(a): drwal -

Jakie podwyżki płac ? Gdzie ? Chyba w rządzie !
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): aQQ -

Znaczy się, przewiduje się wysoką inflację. Kiedyś już zarabiałem miliony jak ocet i musztarda były w sklepach bez ograniczeń i tylko to.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): NaTacy -

rosną dochodyWatykańczykow oraz issraelczyków a wyborcza "kielbasaa" już śmierdzi we wszystkich mediach
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Gość -

Ciekawe co tam u Alicji w Szwecji. Stachu nic nie opowiada, czyli pracuje na zmywaku.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ... -

Jak wieksze zyski z firmy trafiaja do kieszeni wlascicieli to jest "CACY" - ale jakby trafily do kieszeni pracownikow w postaci pensji to jest "BE"? :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): POLAK -

OJ NIEDOBRZE, NIEDOBRZE, ALE NIEDOBRZE, POLACY BĘDĄ WIĘCEJ ZARABIAĆ, ALE NIEDOBRZE, NO NIEDOBRZE, NO ! TO MÓWIMY WAM MY, BALCEROWITZ & ROSTOWSKI Z BYDGOSZCZU .
Odpowiedź (0)

Napisał(a): DANUSIA -

A co z podwyżkami dla emerytów, czy o nas ktoś pamięta? Pamiętajcie kiedyś Wy też będziecie na emeryturze!!! CZY 500+ NIE JEST KOSZTEM BARDZO BIEDNYCH EMERYTÓW. PANI BEATO PROSZĘ WYŻYĆ W WARSZAWIE ZA 1200-1600 zł
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Podwyzka -

podobno maja byc podwyzszone ceny paliwa i energii elektrycznej
Odpowiedź (0)

Napisał(a): asdf -

wydajność pracy w PL jest na poziomie republiki bananowej, podatki na poziomie komuny gierka. Sztuczny wzrost płac jest efektem 500+ i obniżenia wieku emerytalnego. Efekty? Za rok lub 2 kryzys i skończy się płacenie za chodzenie do pracy. A wtedy nagle będzie lament....
Odpowiedź (0)

Napisał(a): as -

Od kiedy to wysokie płace są problemem dla gospodarki? Gdyby tak było, to najgorzej prosperującymi gospodarkami na świecie byłyby USA, Niemcy, Francja, Anglia i reszta najbogatszych... PS I nie spodziewajcie się żadnych podwyżek. Narzędzi służących do wygaszania presji płacowej jest wiele - profity za pracę dla emerytów, dotacje dla niby-uchodźców z Ukrainy itp itd.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz