Komentarze (76)

Dodaj komentarz

Napisał(a): oldboy -

A ja od siedmiu lat z wyboru nie mam telewizora. W internecie znajduję wszystko czego mi potrzeba aby być nieźle zorientowanym w w kwestiach polityki, kultury i sportu. Nikt mi nie pierze mózgu za moje pieniądze.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Res -

Miałem nc+ kilka lat. Na do widzenia skubnęli mnie na kilka stówek po złości. Nigdy więcej choćby za darmo dawali.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Adam -

Wszystko fajnie ale na dzień dobry muszą byc dobre łącza internetowe. Cos takiego jest ale w dużych miastach.W malych miejscowosciach i na wsi juzjest gorzej a raczej tragedia z netem. Łącza netu nawet jesli są to z marnym zasięgiem i jeszcze słabszym przesyłem. U mnie we wsi Słupia Jędrzejowska jest operator ze swiatłowodem ale tylko w srodku wsi. Jesli chata jest ciut dalej to juz nici z netu. Owszem jest net np.LTE z Plusa ale przesyl marny chociaż nadajnik blisko i są limity o ktorych nie m9wią w reklamach.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Dejv -

To już powinno przechodzić w standard, aby telewizję satelitarną/kablową przenieść na łącza internetowe. Dużo to wygodniejsze dla użytkownika, który może tę telewizję (i jej reklamy) może oglądać także w tramwaju/pociągu, robiąc zakupy, czy czekając na swoją kolej u lekarza. Ale pewnie dla Polski to perspektywa jakichś 10-15 lat...
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): fakt -

Wezmę, gdy nie będzie ANI JEDNEJ reklamy. Czas jest zbyt cenny na oglądanie reklam
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ojtam -

https://www.youtube.com/watch?v=n4sKJnz6VGQ
Załączniki:
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Polak -

Szklo kontaktowe to dno moralne i 2 metry mulu
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): c -

Co to za kanał Syfy panie hehe dziennikarzu ?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Augerz -

Jeśli ktoś zaoferuje mi WSZYSTKIE dostępne w Polsce kanały, to kupię.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz