12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń52
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +26
12 ppt ?

Platforma tworzy teze, polsat news, tvn24 powtarzają a platforma składa zawiadomienie (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Platforma tworzy teze, polsat news, tvn24 powtarzają a platforma składa zawiadomienie

Napisał(a): majfraj -

Dokąd będziemy oglądać ten cyrk? Politycy platformy mówili ze Sebastian nie był przebadany, nie miał obrońcy a funkcjonariusze boru zamiast ratować rannych według posłów platformy powinni łapać światków, czy można ten opis uznać za poważny? platforma tworzy teze telewizja Polsat news i tvn24 powtarzają a platforma składając do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa powołuje się na media (czyli na własną teze wyżej opisaną) narzuca się pytanie kto tu chce zrobić z kogo barana? Kolejny głupi pomysł polityków platformy teraz będą „okupować Oświęcim” ponieważ z sejmem nie udało się, telewizja Polsat news i tvn24 zmontowali hejt który miał pokazać ze za rządu zjednoczonej prawicy prokuratura i policja działają nie zgodnie z prawem, to jest skandaliczne „okupacja Oświęcimia” prawdopodobnie ma służyć do tworzenia kolejnych hejtów pokazywanych przez zaprzyjaźnione media, podobny scenariusz był przy okupacji sejmu ale jednego elementu brakuje kodu czy przyłączy się do „okupacji Oświęcimia”
Jak długo będziemy oglądać ten cyrk i kabaret.
INTERIA.PL

Re: Platforma tworzy teze, polsat news, tvn24 powtarzają a platforma składa zawiadomienie

Napisał(a): ~Pani Dąb -

Panowie z PO zapytajcie swego szefa Schetynę o wypadek z p. premier będzie szybciej i wiarygodnie bo on doskonale zna przyczynę wypadku i w ogóle wszystko co dotyczy tej kraksy.

No Schetyna śmiało , nie krempuj się powiedz Budzce prawdę bo przecież ją znasz, no nie sam jeszcze kilka osób ale Schetyna ty jesteś taki gadatliwy, no co z tobą Schetyna ?

Pani Dąb / BÓG

Re: Platforma tworzy teze, polsat news, tvn24 powtarzają a platforma składa zawiadomienie

Napisał(a): WOMAR1910 -

Jak długo jeszcze samocvhody rządowe będę jeździć jak oszalałe łamiąc wszelkie przepisy - czy na ich dzikość i brawure nie ma rady !!!

Re: Platforma tworzy teze, polsat news, tvn24 powtarzają a platforma składa zawiadomienie

Napisał(a): ~tytus -

~czytałem czytałem artykuł pod tytułem Platforma tworzy teze, polsat news, tvn24 powtarzają a platforma składa zawiadomienie
Pochwaliłeś się umiejętnością czytania ale czy zrozumiałeś ? wątpliwe.

Re: Platforma tworzy teze, polsat news, tvn24 powtarzają a platforma składa zawiadomienie

Napisał(a): szanel59 -

BOR potwierdza informacje WP, że rząd nie mówił prawdy o kierowcy Szydło
Biuro prasowe BOR potwierdza informacje Wirtualnej Polski, że kierowca Beaty Szydło - inaczej, niż mówił Mariusz Błaszczak - nie zaczął pracy o godz. 18 w Krakowie, ale o 7.29 rano w Warszawie. Biuro nie zaprzecza, że kierowcy dwóch samochodów ochronnych z kolumny premier mają małe doświadczenie, a jeden z pojazdów BOR tego dnia "złapał gumę". Kolejny raz p.Blaszczak facet ktory nie wie oprawie do obrony okazal sie Pinokiem
« Wróć do tematów
Do góry strony: Platforma tworzy teze, polsat news, tvn24 powtarzają a platforma składa zawiadomienie