Reklama

1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń84 tys.
  • Odpowiedzi239
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

PLIKOSTRADA (240)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

PLIKOSTRADA

Napisał(a): klawiszea -

nie pierwszy i nie ostatni pewnie dalem się oszukać przez ten serwis a wiec...

otrzymałem dzisiaj taka wiadomość od (...)

Szanowny Panie,

W dniu 28.12.2012 o godzinie 13:16:17 korzystając z komputera o adresie fizycznym IP 89.171.212.219, zawarł Pan wiążącą umowę o świadczenie elektronicznej usługi premium w serwisie Plikostrada.

Pomimo upływu wyznaczonego terminu zapłaty za udostępnioną usługę, do dnia dzisiejszego wciąż nie uiścił Pan jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych. Mając na uwadze powyższe, niniejszym wzywamy Pana do zapłaty zaległej należności w terminie 5 dni.

Pouczamy, iż dalszy brak uregulowania opłaty abonamentowej, narazi Pana na poważne konsekwencje prawne. Efektem wszczęcia przeciwko Panu postępowania windykacyjnego będzie przekazanie niniejszej sprawy do profesjonalnej kancelarii prawnej specjalizującej się w dochodzeniu roszczeń z umów elektronicznych, która skieruje sprawę na drogę sądową celem uzyskania prawomocnego nakazu zapłaty.

Skutkiem realizacji uprawnień przysługujących spółce Smart Tech Connect Ltd. mogą być następujące dotkliwe konsekwencje prawne:
- naliczenie, za każdy dzień zwłoki, odsetek w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego;
- naliczenie kary umownej w wysokości 200 zł. (zgodnie z § 5 ust. 5 regulaminu);
- wpis do wybranego rejestru dłużników niewypłacalnych, mogący skutkować utratą zdolności kredytowej (z chwilą gdy zadłużenie przekroczy kwotę 200 zł);
- postępowanie sądowe w przedmiocie wydania nakazu zapłaty;
- komornicza egzekucja należności;
- powstanie obowiązku zapłaty kosztów sądowych i egzekucyjnych.

W celu uniknięcia powyższych konsekwencji wzywamy Pana do dobrowolnego uregulowania zaległej należności w wysokości 96 PLN, w terminie 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Płatności można dokonać poprzez przelew bankowy lub na poczcie, podając następujące dane:

Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd , P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA
Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: (...)
Tytuł płatności: abonament – (...)
Kwota: 96 PLN

W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail (...)

Z wyrazami szacunku,
Biuro Opłat Abonamentowych
serwisu Plikostrada.pl
konto utworzyłem na tym serwisie

Konto utworzono 2012-12-28, możliwość pobierania do: 2013-01-11
niestety z tego co widze to podalem prawdziwe imie i nazwisko ;/ ale adres zamieszkania chyba fałszywy podalem bo zadnych listow nie dostałem poczta ;p teraz mniej więcej już 4 miesiące minely od końca umowy i jest to pierwsza taka wiadomość od nich...

pytanie do was to wolanie o pomoc co ja mam dalej z tym zrobić ? i czy mam się tym przejmować no i oczywiście czy mam im zaplacic żeby uniknąć z nimi jakichkolwiek problemów ??!! proszę pomóżcie !!
INTERIA.PL

Re: PLIKOSTRADA

Napisał(a): gość -

Z tego co wiem, to klon pobieraczka zarejestrowany w Dubaju, działa na takich samych zasadach- oszustwa, poczytaj o tym w internecie, jeśli podałeś prawdziwe dane, radzę przesłać rezygnację z umowy, motywując niejasnym i zawiłym regulaminem, na dodatek z tego co wiem , nie wywiązują się z oferty, a jesli masz dzieci, to napisz, że zrobiło to dziecko i dołącz dopisek walcie się oszuści ! Poczytaj o tym w internecie ! Hej

Napisał(a): klawiszea -

gość Z tego co wiem, to klon pobieraczka zarejestrowany w Dubaju, działa na takich samych zasadach- oszustwa, poczytaj o tym w internecie, jeśli podałeś prawdziwe dane, radzę przesłać rezygnację z umowy, motywując niejasnym i zawiłym regulaminem, na dodatek z tego co wiem , nie wywiązują się z oferty, a jesli masz dzieci, to napisz, że zrobiło to dziecko i dołącz dopisek walcie się oszuści ! Poczytaj o tym w internecie ! Hej
tylko ze już jest dawno po końcu umowy bo ona skonczyla się 2013-01-11 wiec nie wiem jak im mam ja wypowiedzieć skoro usługi przez nich swiadczone już się skonczyly... co do czytania innych tematow z tym związanych to czytałem ale jeszcze nigdzie nie znalazłem tematu gdzie ktoś otrzymal taka wiadomość jak ja ;/ no i reasumując nadal nie wiem co mam z tym zrobić... mam nadzieje ze odezwie się tutaj ktoś kto ich pogonil o nic im nie placil ;p

Ja też dostałam taką sama wiadomość kilka dni temu:
W dniu 31.12.2012 o godzinie 23:47:59 przy użyciu komputera o adresie fizycznym IP 89.228.238.2, zawarła Pani umowę o świadczenie usługi Plikostrada w pakiecie podstawowym, obejmującym dwunastomiesięczny dostęp do serwerów sieci Usenet z łącznym limitem transferu danych wynoszącym 122 GB.

Fakt, iż nie odstąpiła Pani od umowy w terminie pierwszych 14 dni od jej zawarcia, świadczy o tym, iż nasza usługa musiała spełnić Pani oczekiwania. Zapewniamy, iż dołożymy najwyższych starań aby zamówiona usługa była świadczona bez zakłóceń przez cały okres obowiązywania umowy.

Przypominamy, iż w zamian za udostępnioną usługę, zobowiązała się Pani do uiszczenia jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych.

Prosimy o uregulowanie należności na poczcie lub poprzez przelew bankowy, w terminie do dnia 01.05.2013, podając następujące dane odbiorcy:

Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 62 1750 1312 6860 1000 0000 8099
Odpisałam im że mnie w sylwestra nie było w domu wiec nie mogłam korzystać z ich usług. Dzisiaj dostałam druga wiadomość:
W dniu 31.12.2012 o godzinie 23:47:59 korzystając z komputera o adresie fizycznym IP 89.228.238.2, zawarła Pani wiążącą umowę o świadczenie elektronicznej usługi premium w serwisie Plikostrada.

Pomimo upływu wyznaczonego terminu zapłaty za udostępnioną usługę, do dnia dzisiejszego wciąż nie uiściła Pani jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych. Mając na uwadze powyższe, niniejszym wzywamy Panią do zapłaty zaległej należności w nieprzekraczalnym terminie 5 dni.

Pouczamy, iż dalszy brak uregulowania opłaty abonamentowej, narazi Panią na poważne konsekwencje prawne. Efektem wszczęcia przeciwko Pani postępowania windykacyjnego będzie przekazanie niniejszej sprawy do profesjonalnej kancelarii prawnej specjalizującej się w dochodzeniu roszczeń z umów elektronicznych, która skieruje sprawę na drogę sądową celem uzyskania prawomocnego nakazu zapłaty.

Skutkiem realizacji uprawnień przysługujących spółce Smart Tech Connect Ltd. mogą być następujące dotkliwe konsekwencje prawne:
- naliczenie, za każdy dzień zwłoki, odsetek w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego;
- naliczenie kary umownej w wysokości 200 zł. (zgodnie z § 5 ust. 5 regulaminu);
- wpis do wybranego rejestru dłużników niewypłacalnych, mogący skutkować utratą zdolności kredytowej (z chwilą gdy zadłużenie przekroczy kwotę 200 zł);
- postępowanie sądowe w przedmiocie wydania nakazu zapłaty;
- komornicza egzekucja należności;
- powstanie obowiązku zapłaty kosztów sądowych i egzekucyjnych.

W celu uniknięcia powyższych konsekwencji wzywamy Panią do dobrowolnego uregulowania zaległej należności w wysokości 96 PLN, w terminie 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Płatności można dokonać poprzez przelew bankowy lub na poczcie, podając następujące dane:

Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 62 1750 1312 6860 1000 0000 8099
Tytuł płatności: Opłata za abonament 12 miesięcy - 0000 8099
Kwota: 96 PLN

Nie wiem teraz co dalej, odpisałam im znowu że nie korzystałam z tego serwisu. Nie wiem czy to coś da jak napisze sie do nich że rozwiązuje umowę jak termin dawno minął. Ale nie zapłace bo nie korzystam z tego serwisu.

Witajcie.
Ja tez zarejestrowalam sie na plikostradzie w styczniu i od tego czasu nie zagladałam tam.Podalam niepraawdziwe dane a dzis otrzymalam taki list jak wyzej Wy.Napisalam poleconym listem rezygnacje z umowy i wyslalam.Moim zdaniem nie moga nic zrobic bo dane podane sa nieprawdziwe.Olewam sprawe jak wiekszosc ludzi,ktora dała sie oszukac.Pozdrawiam i nie myślcie o tym i spijcie spokojnie.

Hej. Ja też otrzymałam taki list i całą sprawę zgłosiłam do UOKiK. Wam też tak radzę uczynić. Im wiecej osób zgłosi tam swoje spostrzeżenia odnośnie nieuczciwych praktyk plikostrady tym lepiej. Nie rejestrowałam sie nigdy na stronie plikostrady wiec nie wiem skąd oni wzieli moje dane które są nieprawdziwe. Jedynie e mail i data urodzenia sie zgadza a reszta to jakaś paranoja.Jak wiadomo e mail jest ogólnie dostępny. Wiem jedno na pewno im nie zapłacę!!!

witajcie ,
ja wczoraj dostałam identyczny e=mail , tylko ze ja nie pamiętam czy podawałam im swoje dane , weszłam na ich stronę bo cos szukałam to było w styczniu i sie zarejestrowałam zupełnie o tym zapomniałam i nie wchodziłam juz na ta stronę , powiedzcie mi jak napisać do nich rezygnacje z umowy co dokładnie napisać, prosze o pomoc
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • plikostrada forum
  • smart tech connect limited
  • smart tech connect ltd
  • smart tech connect limited opinie
  • oszusci plikostrada
  • smart tech conect
  • smart tech connect ltd. forum
  • placic rachunki plikostrady
  • plikostrada co zrobi po 4 miesicach
  • plikostrada co po skonczeniu umowy