Reklama

1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń80 tys.
  • Odpowiedzi233
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

PLIKOSTRADA (234)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: PLIKOSTRADA

Napisał(a): gość -

ja otrzymalam cos takiego nigdy tam sie nie logowalam co mam robic ?

Szanowna Pani,

Pomimo otrzymania dwóch wezwań do zapłaty do dnia dzisiejszego nie uiściła Pani zaległej opłaty abonamentowej za udostępniony Pakiet Podstawowy usługi Plikostrada, którą zamówiła Pani w dniu 02.01.2013 przy użyciu adresu email kasia1649@vp.pl

W związku z powyższym informujemy o konieczności przekazania sprawy Pani zadłużenia na drogę postępowania sądowego. Reprezentująca spółkę Smart Tech Connect Ltd. kancelaria prawna specjalizująca się w dochodzeniu roszczeń z konsumenckich umów elektronicznych, przygotuje i wniesie przeciwko Pani pozew w przedmiocie wydania sądowego nakazu zapłaty.

W przypadku podania w trakcie zamawiania usługi fałszywych danych osobowych, kancelaria prawna złoży oficjalne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa oszustwa z art. 286 kodeksu karnego, zagrożonego karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Organy ścigania prowadzące dochodzenie ustalą dane osobowe abonenta adresu email kasia1649@vp.pl na podstawie informacji uzyskanych od dostawcy usługi poczty elektronicznej oraz dostawcy Internetu ISP dla zabezpieczonych adresów IP. Przypominamy, iż w takim wypadku oprócz konsekwencji karnych, zgodnie z § 5. ust. 5. zaakceptowanego przez Panią regulaminu usługi, będzie Pani dodatkowo zobowiązana do uiszczenia kary umownej w wysokości 200 zł oraz powstałych kosztów sądowych i windykacyjnych.

Niniejszym wyznaczamy Pani ostateczny termin na dobrowolną spłatę zadłużenia wynoszący 3 dni robocze od dnia otrzymania tej wiadomości. W przypadku bezskutecznego upływu wyznaczonego terminu sprawa zostanie procedowana w trybie natychmiastowym, a jej polubowne załatwienie nie będzie już dłużej możliwe.

Zaległą opłatę abonamentową należy uiścić przelewem bankowym lub dokonując wpłaty na poczcie, używając poniższych danych:

Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd.
Adres odbiorcy: P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA
Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 10 1750 1312 6860 1000 0001 1460
Tytuł płatności: Opłata za abonament 12 miesięcy - 0001 1460
Kwota: 96 PLN

Gotowy blankiet wpłaty można wygenerować pod adresem Link

W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail pomoc@plikostrada.pl

Z wyrazami szacunku,
Biuro Opłat Abonamentowych
serwisu Plikostrada.pl

Ja chciałem obejrzeć pewien film. Zalogowałem się na pobieraczku a kilka dni póżniej na plikostradzie. Z niewytłumaczalnej głupoty. Od pobieraczka dostałem informację że mam zapłacić i zapłaciłem. Teraz już przyszło z plikostrady. Pewno wyczuli jelenia. Ale tym razem nie mam zamiaru.

NAIWNI ! NIC NIE ZROBIĄ - POMIMO PODANIA PRAWDZIWYCH DANYCH !! ----->
REGULAMIN POSIADA WADY PRAWNE !!
I ostatnie: kto otrzymał z was umowę zwrotną NA PAPIERZE w celu podpisania dokumentu ??

WNIOSEK:
nie reagować na bezczelne maile, a w żadnym przypadku nie przelewać ŻADNYCH, powtarzam - ŻADNYCH PIENIĘDZY !!! ------------------->

witajcie otrzymałam podobne wezwanie do zapłaty a nawet przedsądowe wezwanie, odpisałam im:
Szanowni Państwo,

Jeśli jak twierdzicie zawarłam umowę, o której nic mi nie wiadomo, proszę o przesłanie mi kopii rzekomo zawartej umowy.
Jeśli w dalszym ciągu będziecie nękać mnie podobnymi wezwaniami przekażę korespondencję od was do prokuratury z oskarżeniem o próbę wyłudzenia pieniędzy.

Napisał(a): BartekPomaga -

Nie denerwuj się możesz dostać takich wiadomości z tysiąc ale nie płać żadnych konsekwencji nie poniesiesz na dole pisze że dobrowolnie możesz uregulować dług czyli jak chcesz to płacisz jak nie chcesz to nie .A oni szukają naiwniaków są tacy jak pobieraczek mają też siedzibę w Dubaju co utrudnia polskim organom ukaranie ich ale nie płać i się nie przejmuj oni tylko zastraszają a ja byłem tak naiwny że podałem prawdziwe imie i nazwisko ale adres zamieszkania nie istniejący nie przejmuj się tak jak muwie to jest tylko zastraszanie dla waszego spokoju tu macie maila którego dostałem 05.05.13r

nie dajcie się oszustom

Szanowny Panie,

W dniu 08.01.2013 o godzinie 19:07:19 korzystając z komputera o adresie fizycznym IP 83.26.127.172, zawarł Pan wiążącą umowę o świadczenie elektronicznej usługi premium w serwisie Plikostrada.

Pomimo upływu wyznaczonego terminu zapłaty za udostępnioną usługę, do dnia dzisiejszego wciąż nie uiścił Pan jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych. Mając na uwadze powyższe, niniejszym wzywamy Pana do zapłaty zaległej należności w terminie 5 dni.

Pouczamy, iż dalszy brak uregulowania opłaty abonamentowej, narazi Pana na poważne konsekwencje prawne. Efektem wszczęcia przeciwko Panu postępowania windykacyjnego będzie przekazanie niniejszej sprawy do profesjonalnej kancelarii prawnej specjalizującej się w dochodzeniu roszczeń z umów elektronicznych, która skieruje sprawę na drogę sądową celem uzyskania prawomocnego nakazu zapłaty.

Skutkiem realizacji uprawnień przysługujących spółce Smart Tech Connect Ltd. mogą być następujące dotkliwe konsekwencje prawne:
- naliczenie, za każdy dzień zwłoki, odsetek w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego;
- naliczenie kary umownej w wysokości 200 zł. (zgodnie z § 5 ust. 5 regulaminu);
- wpis do wybranego rejestru dłużników niewypłacalnych, mogący skutkować utratą zdolności kredytowej (z chwilą gdy zadłużenie przekroczy kwotę 200 zł);
- postępowanie sądowe w przedmiocie wydania nakazu zapłaty;
- komornicza egzekucja należności;
- powstanie obowiązku zapłaty kosztów sądowych i egzekucyjnych.

W celu uniknięcia powyższych konsekwencji wzywamy Pana do dobrowolnego uregulowania zaległej należności w wysokości 96 PLN, w terminie 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Płatności można dokonać poprzez przelew bankowy lub na poczcie, podając następujące dane:

Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd
Adres odbiorcy: P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA
Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 26 1750 1312 6860 1000 0002 5722
Tytuł płatności: Opłata za abonament 12 miesięcy - 0002 5722
Kwota: 96 PLN

Gotowy blankiet wpłaty można wygenerować pod adresem Link

W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail pomoc@plikostrada.pl

Z wyrazami szacunku,
Biuro Opłat Abonamentowych
serwisu Plikostrada.pl
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • smart tech connect ltd
  • plikostrada forum
  • smart tech connect limited
  • smart tech connect limited co to jest
  • plikostrada jak usun konto
  • plikostrada czy kto zapaci
  • smart tech connect ltd forum