437
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20 tys.
  • Odpowiedzi123
  • Ocen na +449
437 ppt ?

PO chce dymisji Macierewicza! (124)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: PO chce dymisji Macierewicza!

Napisał(a): ~wojak -

polakmaly12 a co dał polskiej armii Siemoniak ? oprócz korupcji, obniżenia wartości bojowej,pomalowania muzealnych Su22,zatopienia Gawrona i tysięcy tablic Mendelejewa?
Znalezione w necie:

"(...) Za największy sukces Siemoniaka należy uznać prowadzenie odpowiedzialnej polityki w zakresie bezpieczeństwa międzynarodowego i obronności w sytuacji kryzysu na Wschodzie oraz doprowadzenie wspólnie z Kancelarią Prezydenta Komorowskiego i MSZ do szczytu NATO w Warszawie. To także będzie duży koszt wynoszący ok. 150 mln zł, ale prestiżu i wzrostu znaczenia danego kraju na arenie międzynarodowej nie należy mierzyć w złotówkach.
(...)
Za czasów Siemoniaka ministerstwo obrony, które przed 2011 r. przez kilka lat nie potrafiło rozstrzygnąć ani jednego dużego przetargu, wybrało dostawcę systemu szkolenia zaawansowanego pilotów, w tym nowych samolotów odrzutowych M-346 Master, następców wysłużonych TS-11 Iskra. Resort podpisał też umowy na kolejne transportery Rosomak, czołgi Leopard 2 i samoloty transportowe C-295M, a także dokończenie patrolowca "Ślązak" oraz budowę niszczycieli min. Rozstrzygnięto też postępowanie na śmigłowce wielozadaniowe, co budzi spore kontrowersje i wybrano ofertę firmy Raytheon na system obrony powietrznej, w tym przeciwrakietowej, średniego zasięgu, co ma być największą inwestycją MON w najbliższej dekadzie.
(...)"

Niestety, wszystko to spieprzył, zmarnotrawił i roztrwonił Macierewicz, który nie może pochwalić się ABSOLUTNIE ŻADNYM SUKCESEM związanym z zarzadzaniem przez niego MON-em.

Re: PO chce dymisji Macierewicza!

Napisał(a): ~Tak trzymać -

Brawo PiS.Rządzcie, ale bez zmian w rzadzie w całej tej kadencji bo dzięki tym osobom i wyborcom wygraliście te wybory. Gdyby doszło do zmian PiS się pogrąży i straci zaufanie społeczeństwa. PO-PSL w czasie 8 letnich rządów nikogo nie zmieniło w rzadzie, pomimo tak wielu afer. Jak chcecie rządzić II kadencje odstąpcie w tej kadencji od zmian w rzadzie !!!Nie dajcie się fałszywym namowom do zmian w rzadzie. Realizujcie obietnice wyborcze,ani kroku w tył, a Polacy was docenią i będziecie wybrani przez bardzo dużą część Polaków na następną kadencje. A szKODniki z PO/PSL nawet nie wejdą do Sejmu. Polacy pamiętajcie aby wyplewić ten lewacki antypolski chwast musimy jak najliczniej tym razem iść na wybory. A nie w 50 procentach. Frekwencja na wyborach ma być 99 procent !

Re: PO chce dymisji Macierewicza!

Napisał(a): ~Belfer -

~Tak trzymać Brawo PiS.Rządzcie, ale bez zmian w rzadzie w całej tej kadencji bo dzięki tym osobom i wyborcom wygraliście te wybory. Gdyby doszło do zmian PiS się pogrąży i straci zaufanie społeczeństwa. PO-PSL w czasie 8 letnich rządów nikogo nie zmieniło w rzadzie, pomimo tak wielu afer. Jak chcecie rządzić II kadencje odstąpcie w tej kadencji od zmian w rzadzie !!!Nie dajcie się fałszywym namowom do zmian w rzadzie. Realizujcie obietnice wyborcze,ani kroku w tył, a Polacy was docenią i będziecie wybrani przez bardzo dużą część Polaków na następną kadencje. A szKODniki z PO/PSL nawet nie wejdą do Sejmu. Polacy pamiętajcie aby wyplewić ten lewacki antypolski chwast musimy jak najliczniej tym razem iść na wybory. A nie w 50 procentach. Frekwencja na wyborach ma być 99 procent !
Najzabawniej jest, gdy małe dzieci wypowiadają się o polityce.
Naprawdę już nie pamiętasz przedwyborczych obietnic premier Szydło, że: ANOTONI MACIEREWICZ NIE BĘDZIE PEŁNIŁ ŻADNYCH ISTOTNYCH FUNKCJI W MOIM RZĄDZIE!
No ale który z pisowców pamięta co pis obiecywał i czego dotrzymał? :))
Grunt żeby lewackie 500+ wpływało na konto i zasilało patologię, a reszta jest nieważna!

Re: PO chce dymisji Macierewicza!

Napisał(a): ~golo -

~Baśśśka
~ty rystor4587 Pan Macierewicz to jeden z lepszych ministrów, chcielibyście komuchy i ubecy ....niedoczekanie wasze ! Tyle w temacie!
Równie dobrze można twierdzić, że posłanka Sobecka jest najpiękniejszą kobietą w polskim sejmie. :))

Zdjęcie
nie pitol, ona się przynajmniej stara.
« Wróć do tematów
Do góry strony: PO chce dymisji Macierewicza!