437
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20 tys.
  • Odpowiedzi123
  • Ocen na +449
437 ppt ?

PO chce dymisji Macierewicza! (124)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: PO chce dymisji Macierewicza!

Napisał(a): ~jaca -

~poniżony HA,HA,HA, jak pan teraz wygląda panie Macierewicz, dał pan Złoty Medal za Zasługi Dla Obronności Kraju człowiekowi, który delikatnie mówiąc, ma w ....... obronność. Jemu chodziło o karierę i KASIORĘ. Poniżył pan wszystkich zasłużonych żołnierzy, a szczególnie Żołnierzy Wyklętych. A te przeprosiny, które właśnie teraz w Wiadomościach są podawane, to następne pisowskie kłamstwo i sk......... Takie gadanie, "bezwzględna konsekwencja", to wielki PIC. Przecież piski muszą wyjść na swoje. Czują smród koło ...... i szukają frajerów. Panie Macierewicz, podaj się pan do dymisji, bo uwłaczasz pan godności NAPRAWDĘ ZASŁUŻONYCH DLA OBRONNOŚCI KRAJU.
INTERIA.PL

Re: PO chce dymisji Macierewicza!

Napisał(a): ~senior -

~no tak ] temu panu sie coś pomyliło od dymisji jest premier a nie prezes
Pani premier nie zrobi z własnej inicjatywy niczego co dotyczy tego rządu.Z wlasnej inicjatywy to może napić sie kawy i załatwić potrzeby fizjologiczne.

Re: PO chce dymisji Macierewicza!

Napisał(a): ~Patriot -

[b][/b]
~rezystor][cytat kogo=~ty rystor4587 Pan Macierewicz to jeden z lepszych ministrów, chcielibyście komuchy i ubecy ....niedoczekanie wasze ! Tyle w temacie!
>> Potrafisz wykazać jakieś korzyści dla naszej armii, które zawdzięczamy Macierewiczowi? <<
Ja potrafię. Konsekwentnie odbudowuje i doposaża armię, którą PO zawzięcie niszczyła. Powołał obronę terytorialną. Powstrzymał zakup przestarzałych i najdroższych na świecie caracali. Uzdrowił politykę kadrową, zastępując sowieckich mianowańców kompetentnymi oficerami.

Re: PO chce dymisji Macierewicza!

Napisał(a): ~ KILER -

[cse chceta to mozeta wy smieci wsioki pocalujta w duzy palec przez papier p ministra A Maciarewicza psychiatra zniszczyl wojsko polskie a ten przyglup kierowca siemioniak niech nie kriczy bo musi oddac francuzom lapowe 150tys euro i tu takie kriki piski nic nie zrobicie bolki moga kisnac siem w dupemytat kogo=~ja22]to chyba cud by się stał jakby Go wywalili może Bóg tak da kto wie??[/cytat]
« Wróć do tematów
Do góry strony: PO chce dymisji Macierewicza!