436
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20 tys.
  • Odpowiedzi123
  • Ocen na +449
436 ppt ?

PO chce dymisji Macierewicza! (124)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: PO chce dymisji Macierewicza!

Napisał(a): ~Bomba3 -

~Polacy
~ˇˇˇ Pytanie za milion punktów - kim naprawdę jest Antoni Macierewicz?

Macierewicz to prawdziwy patriota Polski . Nie taki jak wy zdrajcy i oszuści.
Nie mam zamiaru juz dluzej z Toba dyskutowac,bede chcial pogadac z pustakiem,to przejde sie na jakakolwiek budowe.zegnaj Patrioto

Napisał(a): ~juli -

~poniżony HA,HA,HA, jak pan teraz wygląda panie Macierewicz, dał pan Złoty Medal za Zasługi Dla Obronności Kraju człowiekowi, który delikatnie mówiąc, ma w ....... obronność. Jemu chodziło o karierę i KASIORĘ. Poniżył pan wszystkich zasłużonych żołnierzy, a szczególnie Żołnierzy Wyklętych. A te przeprosiny, które właśnie teraz w Wiadomościach są podawane, to następne pisowskie kłamstwo i sk......... Takie gadanie, "bezwzględna konsekwencja", to wielki PIC. Przecież piski muszą wyjść na swoje. Czują smród koło ...... i szukają frajerów. Panie Macierewicz, podaj się pan do dymisji, bo uwłaczasz pan godności NAPRAWDĘ ZASŁUŻONYCH DLA OBRONNOŚCI KRAJU.
Odczepcie sie lewaki od Pana Macierewicza - jest dobrym Ministrem. Odejdzie wtedy kiedy uzna to za zasadne . Dla was jest nie wygodny - bo macie duzo za uchami- on musi z wami zrobić porzadek. Wasze machloje , przekręty- boicie sie tego bo Pan Minister wam nie odpusci.A Polsce sa tacy ludzie potrzebni

Napisał(a): ~Trump -

~juli Odczepcie sie lewaki od Pana Macierewicza - jest dobrym Ministrem. Odejdzie wtedy kiedy uzna to za zasadne . Dla was jest nie wygodny - bo macie duzo za uchami- on musi z wami zrobić porzadek. Wasze machloje , przekręty- boicie sie tego bo Pan Minister wam nie odpusci.A Polsce sa tacy ludzie potrzebni
Mylisz ministerstwa.
Śnięty Antoni nie zajmuje się "naszymi" machlojkami czy przekrętami, lecz niszczeniem i demontażem polskiej armii, w przerwach jeżdżąc na bankiety do ojca dyrektora i pomagając swoim Misiewiczom w robieniu kariery.
Komu tacy ludzie są potrzebni? Na pewno Misiewiczom oraz Rosjanom, którzy się cieszą, że polska armia jest coraz bardziej zdezorganizowana i bezbronna.

Napisał(a): ~MNIUX -

Kochana Interio. Ja proszę, ja bardzo proszę nie straszyć mnie tymi obmierzłymi, zakłamanymi twarzami z PiS. Te uduchowione buziaczki tak na mnie działają, że tylko z piąchy. Tak po ludzku, po katolicku, po polsku, z miłości do bliźniego. Za całokształt. Wesołych Świąt.

Napisał(a): gość -

A a co wam przeszkadza w kto w co wiezy nie wiezysz to milcz mi nie przeszkadza twoja wiara i bie prubuje ci jej wybic z glowy to ty nasza wiare powinienes zostawic wcspojoju i nas a po smierci moze sie przekonamy czy warto bylo wiezyc

Napisał(a): ~stywen -

~Baśśśka
~ty rystor4587 Pan Macierewicz to jeden z lepszych ministrów, chcielibyście komuchy i ubecy ....niedoczekanie wasze ! Tyle w temacie!
Równie dobrze można twierdzić, że posłanka Sobecka jest najpiękniejszą kobietą w polskim sejmie. :))

Zdjęcie
hehehe dobre porównanie .
« Wróć do tematów
Do góry strony: PO chce dymisji Macierewicza!