9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń264
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +-13
9 ppt ?

Po co komu te punkty? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Po co komu te punkty?

Napisał(a): prowincjusz2 -

Odnoszę wrażenie, że Szanowna Administracja utrzymuje punktację pod postami tylko dla jednego osobnika. Pewnie z obawy że popełni on harakiri gdy zabraknie mu tej możliwości samorealizacji.
Jeżeli tak, to popieram, nie chcę mieć go na sumieniu.
INTERIA.PL

Re: Po co komu te punkty?

Napisał(a): prowincjusz2 -

MoskiZPOPiS Też zastanawiam się po co te punkty,za to nie dają punktów w poziomach,więc te zielone i czerwone są niepotrzebne.
Oczekuję odpowiedzi Adminów, jakie jest racjonalne uzasadnienie istnienia tej punktacji.
Chyba że rzeczywiście chodzi tylko o możliwość zaspokajania się jednego osobnika. Zachodzi obawa że jak mu tej możliwości rozładowania się zabraknie to może wyjść na ulicę i wtedy stanie się niebezpieczny dla otoczenia. Kto wie co takiemu strzeli do głowy.

Napisał(a): inka111 -

Laila44
inka111 Mi te punkty latają. Nawet nie wiem co się z nimi robi, bo nawet nie przeczytałam regulaminu .

Ale jezeli sa tacy , którzy żyją dla tych punktów......to niech one będą!

Ja nie zakładam żadnego tematu bo wchodzę pod wieczór, smartfona nie mam,zakładajac temat trzeba w nim uczestniczyć a ja jestem taki "wolny strzelec".Zagladam tu i tam, do admina nie zgłaszam usunięcia postu czyjegoś.Moze ktoś moze wymienić je na olej czy margarynę?
Ja dokładnie tak samo. Zaglądanie tu jest dla mnie formą relaksu...jak siedzę w swojej poczcie albo robię coś innego:)
Ale dobrze ,że są osoby zakładające tematy i rozmawiające na jakiś temat. To jest fajna sprawa do momentu gdy pojawia się .... ekipa z czerwonymi łapkami .

Napisał(a): KingHenryHappy -

A niech robi co chce byle nie szkodził!! Co do czerwonych łapek. To im masz więcej ich tym post lepszy, bo jak wiadomo ...

" nikt nas nie przekona, że czarne jest czarne, a białe jest białe "

PRAWDA ???

Napisał(a): ~AgaTa -

prowincjusz2
Oczekuję odpowiedzi Adminów, jakie jest racjonalne uzasadnienie istnienia tej punktacji.
Ja też jestem ciekawa administracyjnej odpowiedzi na to pytanie.

Obawiam się jednak, że sensownego wytłumaczenia nikt nie zna, włącznie z administracją forum.

Napisał(a): Admin -

Szanowny Panie,

za chwile napisze Pan n-tą skargę, że jest Pan obrażany lub zaczepiany na forum. Tymczasem zakłada Pan temat, który ma służyć do czego? Nagonki na Pana oponenta Rzeczywistego zainteresowania rolą punktacja na forum?

Jeśli tego drugiego to zachęcam do lektury tematu, w którym punktacja i karma została opisana: http://forum.(...)2187237

Temat zamykam, jeśli ma Pan inne wątpliwości odnośnie systemu punktacji jak zawsze zachęcam do kontaktu mailowego (adres w stopce).
« Wróć do tematów
Do góry strony: Po co komu te punkty?