194
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi51
  • Ocen na +39
194 ppt ?

poczekajka, która chcę w końcu przestać być tą trzecią!!!! (51)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

poczekajka, która chcę w końcu przestać być tą trzecią!!!!

Napisał(a): ~poczekajka -

Nigdy wcześniej się tak nie czułam, oszalałam na jego punkcie. Jest wspaniale, poza jednym - on ma żonę. Tak, możecie mnie nazywać nawiną, możecie wyzywać od pań lekkich obyczajów, ale zakochałam się jak nastolatka, jak wariatka.Wierzyłam w każde jego słowo, w każde zapewnienie, że rozejdzie się z żoną, której nie kocha, z którą jest tylko na papierze. Wiem, że sobie na to zasłużyłam, wiem, że na nic mój płacz i cierpienie, ale chcę już przestać być tą głupią POCZEKAJKĄ DAWAJKĄ, która zjawia się na każde jego życzenie, a potem jest odstawiana z kąta w kąt. Jak to zrobić? Żywcem nie wiem, kocham go... Nienawidzę siebie, gardzę sobą, ale nie umiem inaczej...
INTERIA.PL

Re: poczekajka, która chcę w końcu przestać być tą trzecią!!!!

Napisał(a): ~poczekajka -

Samotnaismutna Postaw mu ultimatum, albo ty albo ona. Chyba, ze maja dzieci, to wtedy jest to bardziej skomplikowane. Jak wybierze zone to nie zawracaj nim sobie glowy. Powodzenia zycze.
nie maja, ultimatum juz bylo...

Re: poczekajka, która chcę w końcu przestać być tą trzecią!!!!

Napisał(a): gość -

Dzieki Bogu ze glupich nie Sieja Na taki prosty patent cie zlapal ike ty masz IQ 40?Widac ze zyciowo to ty sie nie nadajesz do zycia w spoleczenstwie .Ale jak wogole pomysle ze Cie w Kazda dziure z polykiem pozniej calowal zone i z zona sie pieprzyl a Ty go calowalas.Straszne to ale jak dostalas kopa to sobie podziekuj naiwnyn byc rzecz normalna .Narobil Ci przebiegu I tyle znajdzie nastepna naiwna Na ten San bajer.A ty po czekaj Na nastepnego zonatego co sie toba zabawi naobiecuje i spusci w kiblu jak zuzyta prezerwatywe.Tyle jestes dla nich warta.
« Wróć do tematów
Do góry strony: poczekajka, która chcę w końcu przestać być tą trzecią!!!!