Reklama

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Napisał(a): pl. -

Przesyłki awizowane powinny być również dostępne po godzinach pracy, gdyż w przeciwnym razie należałoby się urwać z pracy aby je odebrać. A nowe zmiany jakie zostały wprowadzone do kodeksu postępowania cywilnego , mówiące o tym że przesyłka listowna prawidłowo awizowana i nie odebrana jest traktowana przez sądy jako dostarczona , co mija się z rzeczywistością i jest ograniczeniem praw obywatelskich. ( Proszę tu wziąć pod uwagę również sytuację : czasowej nieobecności w miejscu zameldowania ,czy też brak dostarczenia kwitka po odbiór przesyłki).
Odpowiedź (0)

Napisał(a): sgg -

W gminie Ozorków (95-035) nie mają placówki żadnej !!!!!! Musze jechac 15 km po list. Ten przetarg to był jeden wielki wał
Odpowiedź (0)

Napisał(a): nima -

Mieszkam w Szczecinie, w centrum miasta i mam do odbioru awizo w sklepie monopolowym. Paranoja
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): gość -

To wymaga natychmiastowej i niezwłocznej kontroli a nie dopiero w IV kwartale b.r.
Wystarczy pojechać sprawdzić czy istnieją zadeklarowane punkty odbioru.
np. opisany w Gazecie Olsztyńskiej przypadek z Olsztyna.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): gość -

Urzędnicy ministerstwa sprawiedliwości za ten ogólnopolski burdel z pocztą powinni zostać dyscyplinarnie zwolnieni!!!! Dziś wymiar sprawiedliwości wygląda tak: sąd poważna instytucja z całym swoim majestatem prowadzenia rozpraw pisze do obywateli listy ,które obywatel odbiera w kiosku gdzie leżą pomiędzy kolorowymi brukowcami , albo w warzywniaku ale obywatel pisząc do sądu idzie nadać list do instytucji - na pocztę.
To ja się pytam gdzie ta powaga sądu? Czy mam poważnie traktować władzę sądowniczą która sama się traktuje niepoważnie? Gzy ktoś w ministerstwie sprawiedliwości pomyślał o wizeruku sądu?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): nieżyt -

Wszyscy wiemy,że ściemnia,tak rozwalono POLskie,ręcami bolkowymi...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): sprawdzja_nieto -

ciekawe jaja, spełniła" PGP SPEŁNIŁA WSZYSTKIE KRYTERIA ITD"...a kiedy został zmieniony Kodeks Administracyjny...właśnie w tej kwestii...??
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): podkarpacie -

Kompletny niewypał list polecony z sądu do odebrania w sklepie 25 km. od miejsca zamieszkania i do tego w innym powiecie co to ma być, za co pieniądze płacić powinien być dostarczony do adresata!!!!
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz