Komentarze (60)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): lolodolo -

NIEZŁY BURDEL GŁUPAWE POPAPRAŃCE Z NASZEGO UBEKISTANU ZROBIŁY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 KOMU TE BARANY DAJĄ PRAWA JAZDY ????????????????????
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ada -

Po co w ogóle publikujecie takie nędzne artykuły. Moja sąsiadka plotkara ma większa wiedze niz większość waszych pożal sie boże redaktorów.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): AeM -

"Trzy osoby zginęły, a dwie KOLEJNE zostały ranne." Co w tym zdaniu oznacza słowo KOLEJNE ? Może ktoś wie co pismak miał na myśli ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jojo -

W czwartek na Zamkowej w Tarnowie gość wyjeżdżając z posesji nr 3 Volkswagenem transporterem zajechał drogę innemu kierowcy i na dodatek zwyzywał go że ten zatrąbił na niego. Ale cóż jak się jest wieśniakiem niekształconym robolem, to się nie rozumie co to jest nieustąpienie pierwszeństwa. Gość powinien zgłosić ten fakt na policję, gdyż właściciel tego transportera zachowywał się bardzo agresywnie. STOP AGRESJI NA DRODZE !
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): adam -

,,nie będzie pobłażania,, hahahhahaa-akcja ,,znicz,,-zabierają p.j. za byle gów...o,dostali uprawnienia jakich nawet milicja nie miała,a wypadków jest więcej.A przyczyna jest taka ze ludzie są przestraszeni,nie wiedzą co robić na drodze przez policyjny te rror.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): PomorzeZachodnie -

Mateczniki pisoradiomaryjne, tam ludzie chcą szybko do nieba.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): romek -

W Polsce nieustąpienie pierwszeństwa to normalka.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Konrad81 -

Pospiech,brawura i glupota zbiera swoje zniwa.Tego czlowiek nigdy sie nie wyzbedzie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kosa -

Czy słynna akcja "znicz" zapobiegła tragedii ? Wczoraj po południu co 20 km stały patrole policji z alkotestami. Akcja pod publiczkę i tyle.
Odpowiedzi (3)
Dodaj komentarz