132
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +10
132 ppt ?

Podczas seksu myślę o innym (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Podczas seksu myślę o innym

Napisał(a): ~betti -

Zacznę może od tego, że naprawdę kocham swojego faceta, to fakt. Jesteśmy ze sobą super długo już i naprawdę czuję, że "to ten". Jest tylko jeden mały, naprawdę mały problem - uważam, że człowiek nie jest stworzony do monogamii... Seks jest super, ale po takim czasie wiadomo, że jednak powtarzalny. Mój mężczyzna nie chce słyszeć o żadnych pomysłach zamiany partnerów, eksperymentowania czy czegokolwiek innego. Kocham go, ale nie mogę już wytrzymać tej sytuacji - orgazm mam tylko dlatego, że znam swoje ciało i wiem, jak "nacisnąć odpowiednie guziczki" - poza tym myślę o innym w czasie seksu. Obecnie o facecie z pracy, który jest tak ultra seksowny, że od razu zaprosiłabym go do naszej sypialni. Podnieca mnie sama myśl, że mogłabym z nim coś robić. Pragnę tego, ale nie chcę zdrady. Pragnę nowych doświadczeń.. Pragnę nowości - czy to od gościa z pracy czy sprzedawcy z warzywniaka.. Co robić? Rozstać się czy tkwić w związku mimo wszystko?
INTERIA.PL

Re: Podczas seksu myślę o innym

Napisał(a): ~wow -

Jesli myslisz o innym podczas seksu, to chyba jednak nie kochasz swojego mezczyzny. Zostaw Go, i nie marnuj mu zycia, albo sama zrob/wyprobuj cos nowego w lozku, zaloz seksowna bielizne, to ty pokieruj swoim facetem, niespodziewanie zrobcie to w innej pozycji. Napewno mu sie spodoba.

Napisał(a): ~ktoś -

Ja sądzę, że nie jesteś " stworzona" do monogamii. Nie krzywdz faceta który cię kocha, pozwól mu się uwolnić od ciebie, a ty, cóż, jest taka możliwość abyś się nie nudziła jednym, a wybierała sobie kogo chcesz do łóżka i kiedy chcesz. Taką masz " duszę" to się nie krępuj. Używaj ale nie unieszczęśliwiaj innych. Ty rób co chcesz i nie podpinaj pod to innych którzy tego nie chcą. A te bajki o tym, że go kochasz, jest wam dobrze to schowaj między bajki. Nie tylko marzysz o innym ale chcesz PRAKTYKOWAĆ inne układy a to już coś innego. Powodzenia.

Napisał(a): ~BCS -

Myslenie o innym to juz jest zdrada, wiec daruj sobie te wywody i trojkaty. Zacytuje Ci jednego z wieszczy polskiej literatury: miales chamie zloty rog.... Kiedys Go docenisz ale bedzie to za pozno... a tak na marginesie jesli jestes osoba wierzaca to aniol nie podpowiada Ci tych rozwiazan.... Wiec albo nadal naciskaj te guziki albo miej cywilna odwage by odejsc, oczywiscie pod warunkiem ze nie jestescie zwiazkiem sakramentalnym i potomstwa nie macie....

Napisał(a): ~Zdzich -

Myślę ze wiele kobiet i panów myśli o ki, innym tylko boją się o tym powiedzieć dobrze by było aby oboje się dogadali na wspólny sex bi i tak każdy z nich zrealizuje swoje marzenia tylko w tajemnicy a wtedy szybka droga do rozstania
« Wróć do tematów
Do góry strony: Podczas seksu myślę o innym