Reklama

37
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
37 ppt ?

Podczas stosunku chce mi sie... siku (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Podczas stosunku chce mi sie... siku

Napisał(a): -

shems Witam. Piszę ponieważ mam problem. Mianowicie podczas stosunku chce mi się siku. Za każdym mocnym pchnięciem czuje większy nacisk. Przez to muszę przerywać stosunek ;/ mimo że załatwiam się przed, to nic nie daje;/ czym to jest spowodowane? i czy jest na to jakiś sposób? z góry bardzo dziękuję:*
Pozdrawiam
Jeśli jesteś kobietą,to witam w klubie....:))Ja też tak mam.To kochana jest cudowne doznanie...Ja tak mam gdy dochodze i za moment osiągam niesamowity orgazm...Moja cipka ma wytrysk i nie jest,to nic złego...Nie zamartwiaj się tym,to cudowne doznanie....Pozdrawiam...:);)tatien.

Bernardoo Jeśli jesteś mężczyzną, to mogą być to pierwsze objawy kłopotów z prostatą, z pęcherzem, albo z nerkami.
A jeśli jesteś kobietą, to wszystko jest w jak najlepszym porządku, a nawet więcej niż w porządku!
Wstukaj sobie w wyszukiwarkę takie terminy jak: SQUIRT, damski wytrysk, albo damska ejakulacja i już będziesz wiedziała co się z Tobą dzieje.
Na tym forum też zresztą znajdziesz całkiem fajny wąteczek na ten temat. ;-)
Z pozdrowieniami:
Bernardoo
złoty deszcz

stayawayfromme
Bernardoo Jeśli jesteś mężczyzną, to mogą być to pierwsze objawy kłopotów z prostatą, z pęcherzem, albo z nerkami.
A jeśli jesteś kobietą, to wszystko jest w jak najlepszym porządku, a nawet więcej niż w porządku!
Wstukaj sobie w wyszukiwarkę takie terminy jak: SQUIRT, damski wytrysk, albo damska ejakulacja i już będziesz wiedziała co się z Tobą dzieje.
Z pozdrowieniami:
Bernardoo
złoty deszcz
Złoty deszcz o którym wspomniałaś, to nie jest dokładnie to samo, co kobiecy wytrysk.

natania82
stayawayfromme
Z pozdrowieniami:
Bernardoo
złoty deszcz
Złoty deszcz o którym wspomniałaś, to nie jest dokładnie to samo, co kobiecy wytrysk.
Dokładnie!... Jestem squirtareczką i zapewniam Cię,że jest ,to niesamowite doznanie....Przy orgazmie odpływasz...Tryska z Twojej cipki cudowny płyn Twojej rozkoszy i mężczyzny jeśli,to lubi....Nie jest,to mocz....A ten ''złoty deszczyk'' to jak Twój men lubi jak siusiasz na Niego...;),to siusiaj tym ''złotem''....:));)Poddaj się temu doznaniu,a sama zobaczysz jakie,to rozkoszne .....Poczytaj o tym w wyszukiwarce tak jak tu już Berni wspomniał:)Powodzenia!....:);)tatien.

A mnie strasznie podnieca jak podczas stosunku dziewczyna robi siusiu ,zaraz ktoś głupotę napisze żeby w takim razie laska ssikała mi się na klatę ale nie chodzi o taki extrem tylko o siusiu w trakcie ,to naprawdę potrafi nieżle podrajcować

pawelkacper12345 A mnie strasznie podnieca jak podczas stosunku dziewczyna robi siusiu ,zaraz ktoś głupotę napisze żeby w takim razie laska ssikała mi się na klatę ale nie chodzi o taki extrem tylko o siusiu w trakcie ,to naprawdę potrafi nieżle podrajcować
Ale mi Wieeelka Perwerka! :))
Pissex (Ale nie: PiS sex!!!) nie jest niczym nadzwyczajnym.
... lecz (przynajmniej na mój gust) godziwego squirciku nic nie zastąpi! ;-)
Bernardoo
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • siku podczas stosunku
  • czy mozna.posiusiac.sie podczas.orgazmu
  • podczas seksu chce mi sie siku
  • czy podczas orgazmu mozna sie posikac
  • czy mozna sie posikac podczas stosunku
  • jak doprowadzic dziewczyne do orgazmu az sie zsika
  • dziewczyna podczas seksu sie zsikaa
  • jak zrobi eby dziewczyna sie zesikala podczas sexu
  • posikalam sise podczas sexu