Reklama

71
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +5
71 ppt ?

podgląda mnie syn (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: podgląda mnie syn

Napisał(a): Gośćaaa -

Malgorzato,no i co ztego,ze podgląda?Chlopcy w tym wieku wlasnie to robią ...pewnie zaraz przyłapiesz go jak sie onanizuje...a swoją drogą mam wrazenie ,ze sprawia Ci to przyjemność i go prowokujesz swoim zachowaniem.Podgląda Ciebie tzn, że jestes atrakcjną kobietą a po drugie dlatego Ciebie bo nie ma siostry,gdyby mial siostre ja by podgladał ....moze nie tylko podgladal...:) Nie przejmuj sie tym za bardzo lepiej Ciebie niż kogo innego i co w tym zlego?

Napisał(a): NO TO UWAŻAJ!!!! -

Małgorzattaa Mój syn ma dopiero 14 lat,podgląda mnie gdy sie przebieram,kąpie,gdy sprzątam patrzy na moją dupcie, często widze u niego wzwód pomocy.
No to uważaj bo jeszcze będzie chciał czegos więcej, słyszałem już o takich przypadkach był nawet taki przypadek omawiany w telewizji.
15-sto letni chłopak nagle zaczął ciężko gorączkować matka chodziła z nim od lekarza do lekarza i nikt nie wiedział co mu jest.
W końcu kobieta trafiła z synem do jakiegos dobrego specjalisty który stwierdził że chłopak reaguje tak ze wzglad na brak kobiety.
Ten przypadek jakos się nazywa ale nie wiem jak.
Kobieta wróciła z synem do domu ładowali go tabletkami i nic nie pomagało w końcu aby ulżyć cierpienią syna, matka postanowiła przespać się z synem i oddać mu się, zaraz nastepnego dnia po nocnym stosunku odbytym z matką chłopak był jak nowo narodzony a gorączka minęła jak ręką odjął.
Twój przypadek dotyczący tego ze włóasny syn Cię podgląda świadczy o tym że zaczął interesować się kobietami a że ty jesteś zapewne seksowną kobietą-matką to trafiło niestety na Ciebie.
Naprawde nie zdziwie się jeśli okaże się że na widok twojego ciała dostaje wzwodu o ile nie robi za twoimi plecami czegos wiecej naprzykłąd wyobrażając sobie Ciebie.
Wiem to głupie i zboczone co napisałem ale widocznie.....wpadłaś w oko własnemu synowi !!!!!!

Napisał(a): Gość do Małgorzaty -

Zanim zaczniesz szukac pomocy zastanów sie ,ile razy z pelna swiadomościa ,ze syn Cie widzi rozbieralas sie i chciałas by Cie oglądał,ile razy sprzatałas w krotkiej spodnicy by mogl widziec twoje majtki i ile razy wypinałas specjalnie pupe by go podniecic i móc ogladac jak mu odstają spodnie?Ile razy nie domknelas drzwi jak sie przebierałas ?To nic nienaturalnego ,ze interesuje sie kobiecym ciałem,przeciez nie piszesz ,ze dobiera sie do Ciebie tylko ,ze Coie podglada wiec nie rób z tego tragedii ,w jego wieku zainteresowanie ciałem płci odmiennej jest naturalne a skoro Ty mu pokazujesz to cie podglada i to wszystko.

Napisał(a): NO TO UWAŻAJ!!!! -

Gość do Małgorzaty Zanim zaczniesz szukac pomocy zastanów sie ,ile razy z pelna swiadomościa ,ze syn Cie widzi rozbieralas sie i chciałas by Cie oglądał,ile razy sprzatałas w krotkiej spodnicy by mogl widziec twoje majtki i ile razy wypinałas specjalnie pupe by go podniecic i móc ogladac jak mu odstają spodnie?Ile razy nie domknelas drzwi jak sie przebierałas ?To nic nienaturalnego ,ze interesuje sie kobiecym ciałem,przeciez nie piszesz ,ze dobiera sie do Ciebie tylko ,ze Coie podglada wiec nie rób z tego tragedii ,w jego wieku zainteresowanie ciałem płci odmiennej jest naturalne a skoro Ty mu pokazujesz to cie podglada i to wszystko.
Zgadzam się pod każdym względem !!!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • syn podglada matke forum
  • podglada mnie syn
  • dziecko mnie podglda
  • podgladam swoja
  • syn sie do mnie dobieral
  • podgladanie matek
  • matka podqlada syna forum
  • podglda mnie 14 latek forum
  • syn podglada matke