128
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +43
128 ppt ?

Podglądanie facetów - czy jestem zboczona? (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Podglądanie facetów - czy jestem zboczona?

Napisał(a): ~szatynka78 -

Co obecni tutaj Panowie sądzą o kobiecie lubiącej podglądać mężczyzn? Spotkaliście się z czymś takim? Musze się wam przyznać, że strasznie mnie kręci podglądanie faceta ktory bierze prysznic albo się przebiera. Niestety nie wszyscy moi partnerzy chcieli się ze mną bawić w ten sposób ale nie ma co się dziwić nie każdy z nich był aż tak hojnie obdarzony :))) Jeden kiedyś mi powiedział że jestem dla niego zbyt zboczona a inny, że on czuje się niemęsko w sytuacji gdy miałabym go podglądać . Nie wiem chyba uważał że tylko prężenie muskułów ma być męskie. Po prostu niewielu facetów z którymi byłam było pozytywnie nastawionych do tego pomysłu, to raczej oni chcieli patrzec na mnie.
A wy zgodzilibyście się na taką zabawę żeby podglądała was partnerka albo zupełnie obca kobieta? ;)
INTERIA.PL

Re: Podglądanie facetów - czy jestem zboczona?

Napisał(a): ~kikoil -

Zazwyczaj to faceci podglądają, gdyż tak są zbudowane ich mózgi.
75% facetów odbiera otoczenie głównie przez kanał wzrokowy.
To jest oczywiście statystyka, a nie reguła.

Tak samo większość kobiet jest kinestetykami co oznacza, że odbiera otoczenie w przeważającej mierze przez kanał czuciowy (temperatura, szorstkość itp)

Nie znaczy to, że odstępstwa od reguły (statystyki) są czymś negatywnym. Po prostu tak jest i już.
Normalka

Napisał(a): ~esteta -

"Po prostu niewielu facetów z którymi byłam było pozytywnie nastawionych do tego pomysłu, to raczej oni chcieli patrzeć na mnie." - czy jest jeszcze wielu którzy chcieliby wyczyścić już tak zabrudzoną ???,chyba tylko idioci

Napisał(a): ~on-on -

Wszystko to kwestia akceptacji swojego ciała. Wiadomo, że osoby zakompleksione swoim wyglądem będą starały się ukryć swoją nagość. Ja nie widzę żadnego problemy w tym, że moja partnerka by mnie podglądała. Wręcz przeciwnie, działa to na mnie stymulująco i miła jest świadomośc, że się jej podobam i akceptuje mnie takiego jakim jestem. Tak, naturalnośc to jest to
« Wróć do tematów
Do góry strony: Podglądanie facetów - czy jestem zboczona?