8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń62
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
8 ppt ?

podróbki perfum czy oryginały? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

podróbki perfum czy oryginały?

Napisał(a): ~Mientka -

Czy używacie oryginalnych perfum? Przecież one kosztują krocie, ja zaczęłam ostatnio się zastanawiać nad tym, żeby zacząć kupować jakieś ich tańsze zamienniki, bo ceny mnie powalają.. Tylko czy to nie jest tak, że one się jednak czymś różnią? Trwałością? Czy czymś jeszcze? Bo szczerze mówiąc, to wolę się częściej psikać perfumami, a mieć w kieszeni kilka stówek, niż na odwrót. Jak Wy robicie?
INTERIA.PL

Re: podróbki perfum czy oryginały?

Napisał(a): olianka -

Podróbki mają to do siebie, że niektóre są wykonane lepiej,a niektóre gorzej. Czasami można na kilometr rozpoznać, że to zwyczajny bubel. Ale co do perfum, to ja bym tutaj jednak nie używała tanich podróbek. Może i pachną całkiem spoko, ale jednak są produkowane w taki strasznych warunkach, że mogą szkodzić naszemu zdrowiu.. Nigdy nie wiesz, co rzeczywiście zawierają takie podróbki..

Napisał(a): stiffnecked -

olianka Podróbki mają to do siebie, że niektóre są wykonane lepiej,a niektóre gorzej. Czasami można na kilometr rozpoznać, że to zwyczajny bubel. Ale co do perfum, to ja bym tutaj jednak nie używała tanich podróbek. Może i pachną całkiem spoko, ale jednak są produkowane w taki strasznych warunkach, że mogą szkodzić naszemu zdrowiu.. Nigdy nie wiesz, co rzeczywiście zawierają takie podróbki..
Dlatego mowie, ze Zosia Samosia wie najlepiej.

Napisał(a): ~kamilka -

Oryginalne perfumy traktuję jako towar luksusowy, więc na co dzień wybieram wody toaletowe. Są o wiele tańsze, a też posiadają ładne nuty zapachowe i mogą utrzymywać się długo na skórze. Trzeba po prostu poświęcić trochę czasu na ich wybór i testowanie. Podróbki perfum jeszcze nigdy nie miałam, ale bałabym się kupować, bo nigdy nie wiadomo jakiej będzie jakości. Moim zdaniem szkoda pieniędzy na kupowanie podróbek, chyba, że wiesz, że asortyment jest sprawdzony.

Napisał(a): ~34df -

Zdecydowanie podróbki! Lubię, jak ludzie widzą, że otaczam się luksusowymi towarami. Czasami mnie tylko nie stać na te wszystkie piękne rzeczy, więc wtedy kupuję podróbki i nikt nawet się nie domyśla, że to nie oryginalne produkty. A perfumy to już w ogóle produkt nie do odróżnienia!
« Wróć do tematów
Do góry strony: podróbki perfum czy oryginały?