14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń34
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +0
14 ppt ?

Podróż poślubna (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Podróż poślubna

Napisał(a): Elca :) -

Witam, jak to jest z tymi podróżami? Gdzie chciałybyście wyjechać?
A te z Was które juz miały taką podróż, to podzielcie się wrażeniami: gdzie byłyście, jechałyście same czy z biurem podróży, no i czy ta podróż spełniła Wasze marzenia?

Ja z moim mężem połączyliśmy wakacje z podróżą poslubną, było bajkowo :) Pojechaliśmy do Egiptu z biurem podrózy (Alfa star) żeby nie musiec się nieczym martwić. Wycieczka była romantyczna i cudna. :) Nic dodać nic ująć :)
INTERIA.PL

Re: Podróż poślubna

Napisał(a): edysia_32 -

Nam z mężem -już- marzył się Egipt i zrealizowaliśmy to marzenie :) Byliśmy tam w wakacje w zeszłym roku, wszystko załatwiliśmy w biurze podróży Alfa Star. Dwa tygodnie pięknego słońca, fajny hotel, miła obsługa, świetne wycieczki fakultatywne. Słodzę mocno :) ale naprawdę to był nasz najlepszy wyjazd. No i okazało się po powrocie, że będzie nas troje :)

Napisał(a): Gość -

Elca :) Witam, jak to jest z tymi podróżami? Gdzie chciałybyście wyjechać?
A te z Was które juz miały taką podróż, to podzielcie się wrażeniami: gdzie byłyście, jechałyście same czy z biurem podróży, no i czy ta podróż spełniła Wasze marzenia?

Ja z moim mężem połączyliśmy wakacje z podróżą poslubną, było bajkowo :) Pojechaliśmy do Egiptu z biurem podrózy (Alfa star) żeby nie musiec się nieczym martwić. Wycieczka była romantyczna i cudna. :) Nic dodać nic ująć :)
Ja biorę ślub za 2 tygodnie i też chcemy z moim Misiem gdzieś wyjechać. Tez myślimy o Egipcie. Nasi znajomi byli w zeszłym roku i bardzo polecają, a zdjęcia są cudowne.

Napisał(a): Gość -

Elca :) Witam, jak to jest z tymi podróżami? Gdzie chciałybyście wyjechać?

Umiem świetnie gotować , moje kolacje przy świecach oszołomią cię na pewno . Jestem miłym człowiekiem romantycznym .będem ci śpiewać arie operowe bo ładnie śpiewam ,śpiewałem w kościele Ave Maria ,tak pięknie że sam ksiądz profesor się popłakał tak mu się to podobało , tobie też się spodoba .witaj moze sie poznamy i spotkamy, Jestem
38letnim,optymistą,
choć życie
dało mi,w, kości, nie, tracę,wiary w ludzi
i Ciesze się każdym kolejnym, dniem. Jestem, romantykiem,bez
nałogów, lubię kino i,dobrą, książke, uwielbiam,gotować,znak
wodnik, wzrost 1,76, cenie, szczerość, tel514016804
aleks-kuj ,ak120@wp.pl odp będe grał w filmie,oglądaj jutro
będzie lepiej kiedy w tygodniu się spotkamy,lub w sobote
odpisz jak ci pasuje , co tam dziewczyny może pogotujmy razem ja umiem świetnie
gotować bigos
smażyć kaszankę z cebulką
będzie bosko tylko się zdecyduj .

Napisał(a): -

Mi bardzo podobają się Włochy oraz Hiszpania i Portugalia ale nie wiem nawet jeszcze kiedy będę miała ślub ;) No ale to takie moje małe marzenia - chociaż cos bardziej egzotycznego tez było by super ;) No tylko żeby mieć pieniążka na takie wojaże, zwłaszcza jesli mają być ze wszystkim czyli takie jak na allinclusive.com.pl - o, Malta i Izrael też wyglądają zachęcająco.

Witajcie,

w najbliższym czasie bierzemy ślub i tutaj nasuwa mi się pytanie. Jakie obrączki moglibyście polecić?

Znalazłem na stronie www.ring4you.eu/obraczki ciekawą ofertę obrączek ślubnych,a może macie coś innego do polecenia?

Znajomi kupowali na powyższej stronie - ring4you.eu i zachwalali sobie.

Czekam na opinie.

Napisał(a): marrell -

Teraz w Egipcie nie jest zbyt bezpiecznie. Myślę, że w Polsce też można znaleźć interesujące miejsca. Wystarczy trochę poszukać by znaleźć coś wyjątkowego i niekomercyjnego. Pojezierze Brodnickie według mnei może być bardzo dobrym wyborem, tam można nocować w tym hotelu Głęboczek, mają dobrą kuchnie i sympatyczna atmosfera panuje w całym kurorcie. Kuszącą sprawą jest to, że można zażyć tam kąpieli w winie albo pobliskim jeziorze ;))

Hmmm wydaje mi się, że w kurortach powinno być ok :) swoją drogą Egipt - fajna sprawa :) my z narzeczoną też już zaczynamy zastanawiać się nad podróżą poślubną, zobaczymy na co pozwolą nam finanse. Oczywiście chcielibyśmy przeżyć niezapomnianą podróż :) ostatnio zacząłem brać udział w zabawie Stabilo Boss-wanted, na stronie boss-wanted.com można wygrać wycieczkę na Saharę :) to byłaby świetna podróż :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Podróż poślubna