131
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi91
  • Ocen na +1
131 ppt ?

podryw na kawę (92)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: podryw na kawę

Napisał(a): PG -

Co tu do cholery wypisujecie ja niezapraszam na kawe kobiety z myślą o sexie , a jestem facetem . Wy wcale nie jesteście lepsze facet dorównuje kobiecie . Nie wszyscy sa tacy sa jeszcze porzadni ludzie na tym świecie tylko trzeba szukac . Ja sie przekonałem , że nie warto być porzadnym i wiecznie kochac i pokazywać uczucia wielbić kobiete istnie nosić na rekach bo jak sie znudzisz bez gadania idzie do nastepnego . Facet postepuje podobnie jak kobieta troche inne tory robimy ale na jedno wychodzi

Napisał(a): Gość -

Z tego co mnie udało się zauważyć to fakt że TO WY dziewczyny macie z tymi łóżkami jakiś problem. Idźcie na tą kawę i spróbujcie być normalne jeśli to nie przekracza waszych możliwości. A tak nawiasem mówiąc to uprościcie swoje relacje z facetami jeśli mniej będziecie się domyślać a zaczniecie robić to czego oczekujecie od nas: SŁUCHAĆ.

Napisał(a): -

Może chcą ją lepiej poznać? Podoba im się... To taki krótki sondaż "pasuje czy nie". Jeśli okaże się, że coś zaiskrzy, zapewne następnym etapem będzie lunch. Jeśli nie - pozostanie tylko wspomnienie po kawie i tyle. Każdy w swoją stronę...

Napisał(a): Gość-P -

czyli facet który proponuje kawę nieznajomej która okazuje się mężatką może spokojnie na nią pójść???A czy chciałbyś widzieć odwrotną sytuację.Idziesz sobie i w kawiarni widzisz swoją żonę z obcym facetem na kawie?Jak na to reagujesz? Świat jest mały.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • facet zaprasza na kaw
  • zaproszenie na kawe co oznacza
  • gdy mczyzna zaprasza na kaw
  • gdy chopak zaprasza na kaw
  • podryw na kawe
  • gdy facet zaprasza na kaw
  • mezczyzna zaprasza na kawe
  • gdy kolega zaprasza na kawe
  • czemu facet zaprasza na kawe
  • facet zaprosi mnie na kaw