Podsumowanie Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń w 2017 r. (790)

Podsumowanie Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń w 2017 r.

Temat dotyczy artykułu: Podsumowanie Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń w 2017 r.

Mediana wynagrodzeń w Polsce w 2017 roku wyniosła 4157 zł i jest wyższa o 257 zł w porównaniu do roku poprzedniego. Zarobki 25 proc. najniższej opłacanych pracowników nie przekroczyły 3000 zł. 25 proc. najwyżej zarabiających otrzymywało wynagrodzenia w kwocie 6060 zł i więcej. Wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak.

Komentarze (790)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Anonymus___ -

Inżynier informatyki w firmie z polskim kapitałem, staż pracy 8 lat, średnio 6500 brutto co miesiąc, starcza na niewiele... To powinna być stawka najniższej krajowej w naszym kochanym Państwie..
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): gość -

kto dostał te podwyżki?A zapomniałąm ministrowie dostali premie takie jak ja przez cztery lata nie zarobię . Skandal
Odpowiedź (0)

Napisał(a): flz -

Czyli po uwzględnieniu waloryzacji emerytur, seniorzy znów dostają po .... Jest to i będzie zawsze grupa tracąca na takim wzroście. Zarówno emeryci jak i renciści będą sukcesywnie ubożeć mimo tzw. waloryzacji. Wzrost płac powiedzmy 7 % a waloryzacje około 3%. Jak żyć panie Morawiecki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): MMS -

POLACY DOSTALI OD STYCZNIA 2018R KOLEJNE PODWYZKI OPLAT, CEN PRODUKTOW, PISODURNIE ODEJDZCIE ZANIM WAS WYWIEZIEMY NA GNOJ NA TACZKACH
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Zet -

Ale ściema - większość tych z tzw. dolnego kwartyla gros swoich zarobków dostaje "pod stołem", i nie są to kwoty rzędu 2-3 tys. Nie wspominając o socjalu. Ilu to moich znajomych z dochodem rodziny "0" (słownie: zero) jeździło wypasionymi furami i brało stypendia na studiach.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): Adam -

Moje wydatki w usa - splata domu 2460 + splata 2 aut 1000 + telefony 340 + ubezpieczenia na aita + 2500 jedzenie czyli potrzebuje 6000 dollarow na miesiac na wydatki . Czyli Jakies 20,000 zl na miesiac . Jak bym zarabial 5 Ty’s zl. To bym zdechl w USA .
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): KUNTA KINTE -

Wytłumaczę wam zasadę działania kapitalizmu na prostym przykładzie: Przy stole siedzą: pracodawca, państwo i pracownik. Na stole jest 10 ciastek, pracodawca szybko zabiera dla siebie 8 ciastek, 1 daje państwu i 1 pracownikowi. Po czym mówi do pracownika: widzisz państwo okradło cię z 1 ciastka
Odpowiedzi (38)

Napisał(a): T-Rex 83 -

A w Pabianicach ( Woj. Łódzkie ) stawka brutto to 2100, tego nie napiszecie że tak niska jest stawka. To wychodzi 1560 pln, a i tak ledwo starcza od wypłaty do wypłaty, to ma być wypłata?.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Mati -

To teraz niech ktoś mi powie ile zarabia w Polsce Fryzjer, zwykły pracownik na hucie, pielęgniarka? Czekam na odpowiedź.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz