90
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń486
  • Odpowiedzi62
  • Ocen na +91
90 ppt ?

podziękowania dla PiS ! (63)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

podziękowania dla PiS !

Napisał(a): soczi -

Jestem zachwycony Tą Partią, tymi ludźmi i programem który wprowadzają i
już wprowadzili .
Już szykuje się na następne wybory i oczywiście zagłosuje jak zawsze na PiS !

1 . 500+ dociera do najbardziej potrzebujących .
Do tej pory politycy wycierali sobie tylko gębę rodzinami, ale nikt nie chciał i
nie potrafił do niej dotrzeć .
PiS chciał i POTRAFIŁ !

2 . Rozwalony Trybunał K . który kpił sobie w życie oczy ze społeczeństwa .
PiS skrócił to coś o głowę .
Brawo !

3. Ustawa przeciw zdrajcom UB pozbawiającą ich wysokich emerytur .
Do tej pory NIKT nie miał odwagi tego zrobić- a PIS MIAŁ odwagę i zrobił to !

4. Już jest niemal gotowy program FIRMA + która znosi sztywny ZUS dla
małych firm i stałą opłatę 1 250 zł miesięczniei wprowadza opłatę
elastyczną od 200 złotych miesięcznie przy małym zysku FIRMY .

GRATULACJE !

Jak to możliwe że PIS przez jeden ROK zrobił więcej niż PO przez 8 lat?
Można zadać niegrzeczne pytanie- co właściwie PO robiła przez te 8 lat?

Napisałem tylko kilka z wielu fantastycznych programów które wprowadza i już
wprowadził PIS .
Brawo i prosimy o jeszcze ! :)

INTERIA.PL

Re: podziękowania dla PiS !

Napisał(a): taie -

Zapomniałaś jeszcze dodać że dzięki Nad-prezydento-premierowi cofnąłem się do lat młodości i jeszcze dalej :
-politycznie do lat 60-tych
-mentalnie do średniowiecza
O dzięki ci wielki "PANIE"
A twierdzono że podróże w czasie są niemożliwe.

Napisał(a): ~Rysiek -

Dzisiaj ten obrzydliwy, podły TVN ujawnił, że 17 cwaniaków ściśle związanych z ministrem Ziobro dostało ciepłe posadki w kluczowych spółkach skarbu państwa, a jego żona też ma niezłą synekurkę na państwówce.
Rzecz jasna wszyscy ci ludzie nie mają kompetencji do zajmowania takich stanowisk, no ale kto by się tym przejmował?

Soczi, skoro tak piejesz z zachwytu, załapałeś się na podobną fuchę, czy masz widoki na coś takiego?

Powinieneś zmienić nick na Jarząbek.
Mentalność ta sama.

Napisał(a): ~Kiszczak -

Zostawcie Socziego w spokoju!
Chłopak przez całe życie pasł świnie i był nikim, a teraz wystarczyło ucałowanie pierścienia Prezesa i legitka partyjna, by w jednej chwili stał się lepszym sortem i wielkim paniskiem!

Cofnęliśmy się do lat 50-tych ubiegłego wieku.
Znowu hasła: "Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie bohatera" oraz "Bierny, mierny ale wierny" robią karierę.
Śpiewajmy więc razem i chwalmy naszą Błogosławioną Władzę, która tak pięknie dźwiga nasz ukochany kraj z ruiny!

Napisał(a): Chamsin -

Też jestem zachwycony PiS, po pierwszym roku rządzenia osiągnął ogromny sukces w postaci największej dziury budżetowej w historii, czyli 46,3 mld zł! gdyby nie nagłe wielomiliardowe wpłaty z aukcji LTE i z zysku NBP było by to aż 61 mld zł!!!

PO zostało pobite na kolana i niech tam zostanie!

Ale to i tak nic w tym roku ma być nowy rekord, przewidywana dziura budżetowa ma wynieść ponad 59 mld zł!!!

Brawo PiS!!!! :)

Napisał(a): ~Beria -

czarnypiorun Podzielam zdanie autora. Ja również przy wyborach jestem wierna tej partii i tego nie żałuję.
Przepraszam najmocniej, a Szanowna Towarzyszka gdzie się załapała? Jakaś spółeczka skarbu państwa? Zbrojeniówka? Energetyka? A może media?

Napisał(a): ~tytus -

taie Zapomniałaś jeszcze dodać że dzięki Nad-prezydento-premierowi cofnąłem się do lat młodości i jeszcze dalej :
-politycznie do lat 60-tych
-mentalnie do średniowiecza
O dzięki ci wielki "PANIE"
A twierdzono że podróże w czasie są niemożliwe.
Jak można się cofnąć w czasie jak się tam przebywa ?

Napisał(a): ~martta -

Chamsin Też jestem zachwycony PiS, po pierwszym roku rządzenia osiągnął ogromny sukces w postaci największej dziury budżetowej w historii, czyli 46,3 mld zł! gdyby nie nagłe wielomiliardowe wpłaty z aukcji LTE i z zysku NBP było by to aż 61 mld zł!!!

Ale to i tak nic w tym roku ma być nowy rekord, przewidywana dziura budżetowa ma wynieść ponad 59 mld zł!!!

To nic nie znaczy.
Soczi napisał ci przecież, że najważniejsze, ze rozwalono Trybunał Konstytucyjny.
Cieszmy się więc z tego, że już nikt i nic nie stanie na drodze naszej Kochanej Władzy, która na siłę tak nas wszystkich uszczęśliwi, że będziemy beczeć baranimi głosami!

Napisał(a): ~tytus -

Chamsin Też jestem zachwycony PiS, po pierwszym roku rządzenia osiągnął ogromny sukces w postaci największej dziury budżetowej w historii, czyli 46,3 mld zł! gdyby nie nagłe wielomiliardowe wpłaty z aukcji LTE i z zysku NBP było by to aż 61 mld zł!!!

A co kolega ma dokładnie z dziury czy górki budżetowej ? ja dorobiłem się kilku nieruchomości i nie tylko a pitolenie o dziurach czy górkach słucham od upośledzonych speców od finansów i nic z tego nie przekłada się na moją rzeczywistość.

~martta
To nic nie znaczy.
Soczi napisał ci przecież, że najważniejsze, ze rozwalono Trybunał Konstytucyjny.
Cieszmy się więc z tego, że już nikt i nic nie stanie na drodze naszej Kochanej Władzy, która na siłę tak nas wszystkich uszczęśliwi, że będziemy beczeć baranimi głosami!
Oj tam Soczi się nie zna, kogo obchodzi jakieś tam TK? Rekordowe długi są ciekawszym osiągnięciem.

Napisał(a): ~Leoś -

Ten wątek to prowokacja albo żart.
Przecież nikt normalny, a już na pewno żaden Polak, nie będzie się cieszył z rozwalenia Trybunału Konstytucyjnego, prokuratury, gospodarki, wojska, policji, szkolnictwa, stosunków międzynarodowych, ochrony środowiska, a wkrótce pewnie i sądownictwa , bo przez rok rządów PIS tyle "osiągnął".

~tytus

A co kolega ma dokładnie z dziury czy górki budżetowej ? ja dorobiłem się kilku nieruchomości i nie tylko a pitolenie o dziurach czy górkach słucham od upośledzonych speców od finansów i nic z tego nie przekłada się na moją rzeczywistość.
Kolega zapomniał napisać że ma też słonia w trampkach, żyrafę w kalesonach i po jednym samolocie na każdą nieruchomość...

Napisał(a): ~gość -

~Leoś Ten wątek to prowokacja albo żart.
Przecież nikt normalny, a już na pewno żaden Polak, nie będzie się cieszył z rozwalenia Trybunału Konstytucyjnego, prokuratury, gospodarki, wojska, policji, szkolnictwa, stosunków międzynarodowych, ochrony środowiska, a wkrótce pewnie i sądownictwa , bo przez rok rządów PIS tyle "osiągnął".
Boluś, tu już przestań się udzielać. Cały świat się z ciebie śmieje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: podziękowania dla PiS !