758
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń49 tys.
  • Odpowiedzi199
  • Ocen na +251
758 ppt ?

pogoda dla bogaczy (200)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

pogoda dla bogaczy

Napisał(a): ~jocker -

Prezes Julia Przyłębska zwróciła się do sędziów Trybunału Konstytucyjnego o wykorzystanie zaległych dni urlopowych. Według ustaleń portalu tvp.info, przed odejściem z Trybunału, prof. Andrzej Rzepliński nie wykorzystał urlopu, za to zwrócił się o tzw. ekwiwalent urlopowy.

Niewykorzystany urlop byłego prezesa Trybunału kosztował Skarb Państwa ponad 150 tys. zł. W podobnej sytuacji znajduje się dziś wiceprezes TK, Stanisław Biernat, którego ekwiwalent urlopowy może opiewać na kwotę rzędu 120 tys. złotych.
INTERIA.PL

Re: pogoda dla bogaczy

Napisał(a): ~przypominam -

Blandare51 Czy uważasz, że wszyscy zarabiać mają po równo? Czy Ty czasami nie jesteś komunistą, albo wychowankiem kibucu?.....
TK jest reliktem komuny i caly czas byl narzedziem parti ktore je kontrolowaly, wczesniej byl PO, teraz bedzie PIS. Rzeplinski jest tylko urzednikiem nie wypracowal ani zlotowki i za wykonana prace to powinien dostac wygodna cele w zakladzie karnym. Przypomne jak ten wielki sedzia twierdzil, ze wynoszenie kart do glosownia nie jest przestepstwem albo ze mozna wydawac wyroki przed rozprawa. Zalosna postac godna naszych elit.

Napisał(a): ~lol -

tak był zapracowany, że nie miał czasu na urlop...haha! niektóre grupy zawodowe pozwalają sobie na totalną samowolę, często niezgodna z litera prawa. Wiem,że nagminnie praktykowany jest taki proceder w szkołach wższych gdzie tytularni profesorowie zgarniali ekwiwalenty za niewykorzystane urlopy a de facto w pracy też ich nie było,brak wniosku o urlop na piśmie. Ech, te nasze elity...brak słów

Napisał(a): ~ja ja -

Blandare51 Czy uważasz, że wszyscy zarabiać mają po równo? Czy Ty czasami nie jesteś komunistą, albo wychowankiem kibucu?.....
Maja przede wszystkim przestrzegac prawa, ale ryba psuje sie od głowy i przykłady korupcji można u nas przytaczac nagminnie-niestety jest to niedopuszczalne
[b][/b]
« Wróć do tematów
Do góry strony: pogoda dla bogaczy