Pokolenie dzieci emo (129)

Pokolenie dzieci emo

Temat dotyczy artykułu: Pokolenie dzieci emo

Z połączenia punka i glam rocka powstał zupełnie nowy styl współczesnej młodzieży. Pomalowane na czarno oczy, czarne proste włosy z opadającą na czoło grzywką, wąskie spodnie, kolorowe bluzeczki, paski z ćwiekami, chustki arafatki, zniszczone trampki, krótkie kolorowe lub czarne paznokcie i obowiązkowo smutne, nieobecne spojrzenia.

Komentarze (129)

Dodaj komentarz

Włosy kręcone.

Napisał(a): c(; -

Czy są jakieś fryzury emo z włosami kręconymi ??
Odpowiedzi (1)

...

Napisał(a): Krzychu -

co za id*oci nie wszyscy są z bogatych domów nie wszyscy sie skupiają na sobie poprostu ci ludzie są sobą są bardzo emocjonalni i w większosci skupiają sie na innych dlatego przez takie pisma są anty emo -_- sam jestem emo więc wiem i ssporo co tu jest napisane to czysta głupota
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): emoska16 -

Bez sensu myślicie że jak idzie Emo ulicą to od razu smutas i się tnie i wgl jestem Emo i jestem dumna z tego bo jako osoba w społeczeństwie potrafię wyrazić siebie szkoda tylko że nie znam żadnych emo:(
Odpowiedź (0)

Przeczytajcie to całe.

Napisał(a): B.C.Z. Mavashi 600 -

Ja jestem Łysy żyje kulturą Hip Hop myślę że Emo jest fajne i nic do nich nie mam szacun bo to najfajniejsze i najładniejsze laski tylko za malo was jest mnożyć się! ale chłopcy cóż wyglądają jak... Nie chce tu ubliżać no nie ładnie aha i to nie prawda że Hip Hop i RAPERZY się kończą bo ja i moje dzieci też beda takie i będą tak się ubierały. My nie wyginiemy a wasze dziewczyny emo będą naszym doskonałym dodatkiem pozdro dla wszystkich Emo dziewcząt... A wy chłopcy przykro mi nie wyglądacie fajnie jeżeli tak sie ubieracie to znaczy że chcecie zwrócić na siebie uwage bo w poprzednim stylu nie byliscie najpiękniejsi i nikt was nie chciał.. Jeszcze raz pozdro trzymać się! nara. Jesteście piękne, Nie słuchajcie tych którym to się nie podoba.
Odpowiedzi (3)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): oif -

emo to najprostrzy sposob by na ulicy dostac w leb
Odpowiedzi (2)

emo...

Napisał(a): Smutek Też jest piekny -

Ja .... Jestem .... Emo.... I .... Idź .... Do ..... Fryzjera ..... I ..... Wyprostuj....
Sobie ..... Włosy ;-(
Odpowiedź (0)

błędy

Napisał(a): emo men -

emoliterówek pełno w tym tekscie ;-)
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)

!!!!!!!

Napisał(a): DaWiDemoO3 -

nie bójcie się niewyrosniemy z emo !!!
i nie jesteśmy smutasami !!!
tak nas widzicie .....eh
nie tniemy sie i
jak coś nie pasuje to trudno spójrzcie na siebie !!!
zakladacie trampki do dżinsów albo rurki do adidasów !!!
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz