295
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi134
  • Ocen na +76
295 ppt ?

Polacy ufają Prezydentowi (135)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Polacy ufają Prezydentowi

Napisał(a): Kasia1212 -

Według najnowszego sondażu CBOS wynika iż Premier Beata Szydło, Paweł Kukiz i Prezydent Andrzej Duda cieszą się największym poparciem Polaków. Najwazniejszej osobie w Państwie ufa blisko 60 % ankietowanych, zaufanie do Premier to 51%, zaś do założyciela partii Kukiz’15 – 48%.
Znaczne spadki w sondażu odnotowali - Antoni Macierewicz, który uzyskał brak zaufania przez 60% badanych oraz prezes PiS, Jarosław Kaczyński (53%).
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Polacy ufają Prezydentowi

Napisał(a): ~POLAK -

PIS to partia którą steruje kler , duda to prezydent który bardziej dba o kler jak o Polaków a kościół kler jest winny zdrady narodu polskiego - Targowica czego wynikiem był 123 lata niewoli , kośció, papież , watykn nigdy nie stanęli po stronie Polaków nigdy nie wsparli naszych powstań wyzwoleńczych za to zawsze wspierali zaborców więc jako Polak patriota nie mogę popierać ani tej patri ani tej organizacji

Napisał(a): ~Lana -

~POLAK PIS to partia którą steruje kler , duda to prezydent który bardziej dba o kler jak o Polaków a kościół kler jest winny zdrady narodu polskiego - Targowica czego wynikiem był 123 lata niewoli , kośció, papież , watykn nigdy nie stanęli po stronie Polaków nigdy nie wsparli naszych powstań wyzwoleńczych za to zawsze wspierali zaborców więc jako Polak patriota nie mogę popierać ani tej patri ani tej organizacji
Nie jestem pewna, jaki to kler kieruje PiSem : katolicki czy rabiniczny...

Napisał(a): ~wyndyt -

~Lana
~POLAK PIS to partia którą steruje kler , duda to prezydent który bardziej dba o kler jak o Polaków a kościół kler jest winny zdrady narodu polskiego - Targowica czego wynikiem był 123 lata niewoli , kośció, papież , watykn nigdy nie stanęli po stronie Polaków nigdy nie wsparli naszych powstań wyzwoleńczych za to zawsze wspierali zaborców więc jako Polak patriota nie mogę popierać ani tej patri ani tej organizacji
Nie jestem pewna, jaki to kler kieruje PiSem : katolicki czy rabiniczny...
Ten drugi został odcięty od koryta i teraz kwiczy na kodowskich pochodach, no i rwie się do władzy jakby miał to zapisane w testamencie:))))

Napisał(a): stevn -

gugu77 Osobiscie niie ufam politykom.
Zadnym.
Politycy to mutanci, ktorzy klamia odruchowo i instynktownie.
To wg tej maksymy to lepiej unikać wychodzenia z domu bo asteroida nas zabije.

Napisał(a): gugu77 -

stevn
gugu77 Osobiscie niie ufam politykom.
Zadnym.
Politycy to mutanci, ktorzy klamia odruchowo i instynktownie.
To wg tej maksymy to lepiej unikać wychodzenia z domu bo asteroida nas zabije.
Na szczescie owi mutanci nie sa tak niebezpieczni jak cialo niebieskie
o ktorym piszesz.
Brakuje Ci logiki.
Pozostanie w domu przed asteroida nie uchroni.
Chyba, ze mieszkasz w schronie atomowym.(tu masz szanse).
Na mutantow jest zas pare sposobow.
Mniej lub bardziej radykalnych.

PS. A w ogole pisalem o zaufaniu tylko.
Twoj post pasuje do mojego jak garbaty do sciany.......
« Wróć do tematów
Do góry strony: Polacy ufają Prezydentowi