Polacy wciąż chętnie wyjeżdżają do pracy za granicę (1056)

Polacy wciąż chętnie wyjeżdżają do pracy za granicę

Temat dotyczy artykułu: Polacy wciąż chętnie wyjeżdżają do pracy za granicę

Nie ustaje fala wyjazdów Polaków do pracy poza granicami naszego kraju. Najchętniej wybierane są Niemcy i Wlk. Brytania, choć i inne kraje UE są brane pod uwagę przez rodaków planujących wyjazd "na saksy". Dane dotyczące wysokości zarobków pokazują, że w niektórych zawodach wykwalifikowani pracownicy mogą zarobić krocie (np. w Austrii).

Komentarze (1056)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Raven Coventry -

Ja na moim „zmywaku” w Coventry zarabiam tygodniowo 470£ netto tygodniowo, wiec na pelny miesiac kalendarzowy wychodzi ok 2200 £ netto, i nie sa to jakies oszalamiajace pieniadze , ale fakt , pracujac 37.5 godz tyg ( w UK pol godzinna przerwa nie jest platna) za najnizsza krajowa czyli 7.50 £/h mizna zarobic ok 240£ tyg do reki to daje w przeliczeniu na PLNy ok 5000 z malym hakiem. Trzeba jednak wziasc pod uwage ze to sa tylko suche dane, ktore nijak nie oddaja tego jak sie zyje w poszczegolnych krajach i mocy nabywczej pieniadza w danym kraju. Pozdrawiam
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Legnica.podnośni -

O ile pragniesz pożyczyć dźwig osobowy, zalecam wejść na stronicę internetową:Zabiegamy o profesjonalnych pracobiorców
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Ulka -

Nie jestem tym wojującym typem, który sądzi, że w Polsce nie ma pracy i jest beznadziejnie. Myślę jednak, że tam jest lepiej. Od lat jeżdżę z Ej Job do pracy w charakterze opiekunki osób starszych i naprawdę uwielbiam tą pracę i jeszcze zarobki są atrakcyjne. A w Polsce nie udalo mi się odnaleźć mojego miejsca.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Elżbieta -

Gdyby nie to że mam tu rodzinę to i ja bym za granicę pojechała jak moja siostra. Pracuje w NIemczech, jest opiekunka w laxo care. Pieniądze zarabia w miarę konkretne, mówi, ze idzie sporo odłozyć na konto oszczędnościowe.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Środa Śl.-zwyżka -

Jeżeli potrzebujesz wypożyczyć dźwig osobowy, poruczam odwiedzić stronę www:Poszukujemy wykwalifikowanych pracobiorców
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jola -

Chętnie to może za dużo powiedziane, bo jednak rozłąka z rodziną wchodzi w grę, ale więcej zarobię w UK jako opiekunka seniora z promedica niż robiąc to samo w kraju. Za znajomość języka i doświadczenie stawka powinna być godziwa a nie taki ochłapy jak w Polsce. Na święta premia wpadła, cały czas mam szkolenia i opiekę managera na miejscu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Janko Muzykant -

Myślałem że jak jest "dobra zmiana" to wracają z całej Europy, a tu pismaki piszą inaczej. Rodacy wracajcie, partia rośnie w siłę a ludziom żyje się dostatniej
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Polkowice#dźwig1 -

Jeżeli pragniesz wynająć dźwig osobowy, rekomenduję odwiedzać stronę www:Zabiegamy o wprawionych pracobiorców
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jermaz -

lekarze rezydenci niech najpierw zwrócą koszty studiów z odsetkami , a potem droga wolna.Czy polscy podatnicy mają obowiązek kształcić za swoje pieniądze specjalistów dla całego świata?
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ErykWS -

Nie widzę w tym niczego dziwnego - w końcu za granicą można zarobić zdecydowanie więcej. Sam, zastanawiam się nad wyjazdem do Belgii. Jestem murarzem, a z tego, co udało mi się dowiedzieć, firma ENSILA właśnie ich poszukuje. Nie oczekuję cudów - chcę godnie zarabiać, mieć umowę o pracę, wypłatę na czas i raz w roku urlop...
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz