Komentarze (190)

Dodaj komentarz

Napisał(a): prawda ! -

Zwykły policjant ma 2.500 zł. I jeszcze podwyżka za NIC nierobienie ! Jak przyjeżdżają na miejsce zdarzenia to już nie ma sprawców, jedynie tylko poszkodowani ! I co to za praca ? Poco im podwyżki ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): cywil -

Jak się nie podoba to się zwolnić. Na jedno miejsce są dziesiątki chętnych. Zlikwidować przywileje i ustalić zasady jak w innych zawodach administracji państwowej to w końcu do policji zaczną przychodzić właściwi ludzie fachowi i oddani służbie a nie niewiele warte pociotki umiejące domagać się tylko pieniędzy.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Prawda -

NIEROBY KTÓRZY PO 15 LATACH LENISTWA IDĄ NA EMERYTURY CHCĄ 600ZŁ. TO SZCZYT CHAMSTWA ,SZARY PRACOWNIK NA ETACIE MA NIEWIELE WIĘCEJ WYPŁATY ,TAKICH DARMOZJADÓW Z MSW NALEŻY LIKWIDOWAĆ A NIE DAWAĆ PODWYŻKĘ W TAKIEJ ASTRONOMICZNEJ KWOCIE I TAK ZARABIAJĄ PO 3500ZŁ NA RĘKĘ CI KTÓRZY SNUJĄ SIĘ ULICAMI I ŚPIĄ W RADIOWOZACH NOCAMI ZAMIAST PILNOWAĆ PORZĄDKU I SPOKOJU OBYWATELI
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Dyziu -

Nie jest do końca prawdą co mówi Pan przewodniczący. W budżetówce tej oczywiście nie w mundurach i nie tej co w samych ministerstwach pracuje tylko tych w terenie to prawda żadnych podwyżek nie było od 7 a nawet 8 lat nie było. Sam mam żonę która pracuje w budżetówce i możecie mi wierzyć lub nie to od tych 7 czy 8 lat to mało że nie dostała podwyżki to z racji braku premii pomimo to że rośnie jej dodatek za wysługę lat to na picie co roku widnieje mniejsza suma.
Jeśli natomiast chodzi o służby mundurowe to kłamstwem jest że od 7 lat nie było podwyżki uposażeń bo sam w nich służyłem i o ile dobrze pamiętam to w 2012 podwyżka uposażenia była i to jak przez te lata ,które przepracowałem to jedyna sprawiedliwa bo po 300 zł. brutto do dodatku za stopień.
Trzeba również pamiętać o możliwości awansu na stopniu i na stanowisku gdzie większość z nich wynika obligatoryjnie z określonego okresu i w każdym przypadku wiąże się z podwyżką uposażenia. Co innego sprawa wypłaty za pracę w godzinach nocnych , święta i w godzinach nadliczbowych tu się zgadzam bo skoro rząd chce wprowadzać zmiany i uprawnienia funkcjonariuszy zbliżać jak najbardziej do pracowników cywilnych to niech to robi w całości a nie wybiera tylko to co przynosi im korzyści a funkcjonariuszy czegoś pozbawia. W chwili obecnej służby mundurowe z niby uprzywilejowanych po zmianach stały się tworem znacznie gorzej traktowanym niż cywile zatrudnieni na podstawie umowy o pracę. Ale myślę że jest to właśnie wina central związkowych bo wydaje mi się że przed sądem dawno już było można tę sprawę załatwić jak nie przed Polskim sądem to przed europejskim
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): no to zobaczymy -

Nooo żarłoczne nieroby chcą okraść budżet czyli nas. Zobaczymy która partia im da...?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): f -

600 zł to moje pół dniówki w Londynie.....jakim trzeba byc deklem aby robić za taką kwotę jak policjant i cieszyć się z podwyżki która wystarczy na 1 parę butów.
Odpowiedzi (14)

Napisał(a): zdzichu -

no najlepiej im tylko pchac, ja je..po 10 godz w tyg, 2 niedziele w miesiacu po 8 godz, a podwyzke dostaje co 3 lata albo co 4 lata i to jeszcze z wielkim bolem od pracodawcy ledwo wydusi 50zl.. a tu az 600zl??
Odpowiedź (0)

Napisał(a): lajdas -

Polski na to nie stać...Halooooo!!!.800 tys Polskich dzieci codziennie wychodzi do szkoły o głodzie,czy ktos sie tym zajmie??Czy tak ma własnie byc w UE że dzieci chodzą głodne???
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): haliktony ha ha -

Kupują ich za głosowanie na PO na koniec kadencji Sejmu cha cha cha
Odpowiedź (0)

Napisał(a): emeryt -

Czy my w jednej Polsce zyjemy,czy może emeryci i renciści w tej Kosiniaka,bo dla nas w Polsce jest deflacja? Policjanci, reszta sluzb mundurowych ,budzetowka ,oni zyja chyba w tej Polsce w której nie ma deflacji a jest inflacja.Co pan na to p. Kosiniak? Dla nas 5zl ,dla krusowcow jednorazowy dodatek kilkaset zl. ,dla mundurowki i budzetowki -600 zl. Sprawiedliwe państwo.
Odpowiedzi (2)
Dodaj komentarz