Komentarze (26)

Dodaj komentarz

Napisał(a): JOM -

TO NIE TEN RUDY WEZCIE SIE OGARNIJCIE ???????????????????????????????????
Odpowiedź (0)

zły tyt; niemiecki nasolatek graczem vfb

Napisał(a): rafx -

wsyd wstd......
Odpowiedzi (1)

Rudy!!!

Napisał(a): Polak -

Mieszkam w Niemczech od kilku lat.Mam znajomych których dzieci urodziły się na zachodzie,mówią po polsku z obcym akcentem.Ale sercem są za polską,bo tak ich wychowali rodzice,zwykli ludzie którzy wyjechali za "chlebem"tak jak ja.Ale dziwię się rodzicom M.Klose przecież bodajże matka Mirosława grała dla polski w piłkę ręczną.Andrzej Rudy były reprezentant polski a syn jego gra w niemieckiej drużynie młodzieżowej.Mało tego jest zapraszany do polskiej tv jako "ekspert"-wstyd.Jeszcze raz wstyd.Z tego co wiem,to z synem Wałdocha będzie tak samo.Wałdoch i Rudy są zdaje mi się w klubie wybitnego reprezentanta polski,czy coś takiego.Bez komentarza.
Odpowiedzi (1)

Patriotyzm

Napisał(a): meehau -

Tego mogą nauczyć tylko rodzice. Smolarek potrafił. I jakby Ebi nie grał, gra dla nas. Szacun dla Pana Włodka. A jakoś tak dziwnie się składa, że ci co grają dla Niemiec są ze Śląska. I nikt mi nie wciśnie że Michalkiewicz, Wenta, Kozakiewicz i im podobni są patriotami. Bo wybrali obcą koszulkę dla kasy. Co innego pracować na Zachodzie, grać w klubach, a co innego reprezentować kraj...
Odpowiedzi (1)

ma chlopak racje...

Napisał(a): MS -

kilka milionow Polakow szoruje kibelki za kilka euro na godzine i sie nie wstydzi a on ma sie wstydzic zarabiajac duza kase?Kochani polscy patrioci....zlapcie sie wpierw za swoje nosy a pozniej piszcie o innych.
Odpowiedź (0)

Ja bym bym sie tez wstydzil, jak bym mial grac dla

Napisał(a): Podolski II -

Ja bym bym sie tez wstydzil, jak bym mial grac dla PZPNu!
Odpowiedź (0)

wstyd dla ojca!

Napisał(a): linho -

Rudy ojciec grał dla Polski... ciekawe jak się teraz czuje jak jego syn biega z czarnym orłem na piersi po niemieckich boiskach... ja bym czuł wstyd! ... ale jasne - prawdziwi czy przybrani "Niemcy" mają łatwiejszy start w bundeslidze a później łatwiejszą drogę do kariery.. pieprzeni konformiści a nie Polacy!!
Odpowiedzi (1)

nie rozumiem

Napisał(a): zamyslony -

dlaczego zawsze dobrzy gracze typu podolski czy rudy graja dla niemiec??? trzeba byc poje.....
Odpowiedzi (1)

RUDY

Napisał(a): ht -

POLSKA bez Dolnego Śląska.Tam są Niemcy
Odpowiedź (0)

Napisał(a): (L)egionista TM -

Tak jest SPRZEDAWCZYK a nie POLAK !!!
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz