Pomidory: Pełnia zdrowia i smaku (459)

Pomidory: Pełnia zdrowia i smaku

Temat dotyczy artykułu: Pomidory: Pełnia zdrowia i smaku

Pomidory królują na stołach mieszkańców regionu Morza Śródziemnego i z każdym rokiem zyskują na popularności w przeróżnych zakątkach świata. Oprócz niezaprzeczalnych walorów smakowych pomidory mają do zaoferowania cały wachlarz składników odżywczych. Dlaczego warto je jeść?

Komentarze (459)

Dodaj komentarz

Napisał(a): KOP -

Już dawno temu słyszałem że wstrzykują mocz żeby szybko dojrzewały
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ghfgh -

bo kto kupuje to pomidory pora zimowa ??? przecież to tylko podeszwa w lecie od małego rolnika jeszcze czuje się smak pomidora nie to co kędyś był sam miodzik
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): green -

Kazde warzywo, owoc pozostawic na okolo 20 minut w miseczce z woda i soda oczyszczona, pozbywamy sie tych wszystkich trujacych ulepszaczy
Odpowiedzi (34)

Napisał(a): szczepan -

Lepszy koncentrat pomidorowy z cebulką a nie jakieś niezdrowe, pryskane pomidorce które mają twardą łupinę która może utkwić w przewodzie pokarmowym albo trzeba z mozołem obierać albo parzyć pomidorsko dla łatwiejszego pozbycia skórksa co jest nudne, w ogóle paskudna kula czerwona pomidor, złośliwa i przebiegła, omijam z dala.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Marian -

Polacy pożerają chemiczną żywność ze sklepu biedronka w ilościach hurtowych. Pryskane pomidory to jest nic. Umyć i można jeść spokojnie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Pepkowski -

Każda baba powinna dostawać systematycznie łomot - wtedy kupi dobre pomidory. Z piąchy w łeb i z buta w plery, żeby była posłuszna swojemu Panu.
Odpowiedzi (6)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Anna -

Nie ma jak własne z ogrodu, takie nasze lokalne produkty są dla nas najlepsze. Ja je uwielbiam, są naprawdę zdrowe i świetnie wspomagają odchudzanie. Przeczytajcie sobie książkę odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, warto, oj warto sama najlepiej wiem po sobie..
Odpowiedź (0)

Napisał(a): polak -

no i po czym mam poznac czy byly pryskane? chyba po tym samym po czym rozpoznaje glupote redaktora i pismakow z interii...
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): azazyl -

ssesmani nauczcie się pisać artykuły... jak w tytule zadajecie pytanie - to w treści winna znależć się odpowiedż ... ale hitlerowcy celowo ukrywają prawdę że 100% jest pryskane chemią albo już sami tak zdurnieli od własnej propagandy że nie wiedzą co jedzą i własną propagandę łykają jak pelikany
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz