Reklama

710
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń44 tys.
  • Odpowiedzi253
  • Ocen na +29
710 ppt ?

Pomocna pożyczka – opinie (254)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pomocna pożyczka – opinie

Napisał(a): Janeczkaa -

Szukam dobrej i pewnej oferty pożyczki w banku. Zależy mi na niskich kosztach, no i tym, żeby pożyczka była przyznana naprawdę szybko.
Nie wiem co będzie z moją zdolnością kredytową, bo jestem na wypowiedzeniu z pracy, więc nie przedstawię żadnych dokumentów potwierdzających stałość zatrudnienia.
Propozycje?
INTERIA.PL

Re: Pomocna pożyczka – opinie

Napisał(a): gość -

Kredytów na PIT jest naprawdę dużo. Przykładem jest "kredyt gotówkowy bierz co chcesz" z eurobanku. Oferta wygląda tak:
"-kwota kredytu: od 500 zł do 120 000 zł
-długi okres kredytowania: od 3 do 84 miesięcy
-prowizja 0 zł za udzielenie kredytu
-minimum formalności - jeżeli jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę, wystarczy PIT-11 lub PIT-40, lub wyciąg z konta dokumentujący 3 ostatnie wpływy wynagrodzenia na rachunek, lub druk RMUA, lub zaświadczenie o dochodach
-dla pozostałych źródeł dochodu listę wymaganych dokumentów znajdziesz w zakładce dokumenty
-pieniądze na dowolny cel"
Co sądzisz o tej ofercie?

Ta część oferty brzmi całkiem dobrze, ale jak przejrzysz ich stronę do końca, zauważysz taki fragment tekstu napisany małym drukiem:
"Dokumentowanie dochodu na podstawie PIT-11/PIT-40 dla osób zatrudnionych na umowę o pracę.

RRSO dla przykładu reprezentatywnego na dzień 25.02.2013r. przy całkowitej kwocie kredytu 13 800 zł dla 49 miesięcy spłat bez prowizji i opłaty przygotowawczej, z oprocentowaniem 16% wynosi 31,17%. RRSO uwzględnia pełny pakiet ubezpieczeń kredytu (koszt: 2 501,94 zł). Rata miesięczna kredytu wynosi 385,39 zł a całkowita kwota do zapłaty: 18 884,03 zł.

Szczegóły oferty, w tym Regulamin promocji "Pożyczka z prowizją 0 zł", opłaty i prowizje, zakres ubezpieczeń oraz ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności Towarzystw Ubezpieczeniowych są dostępne na www.eurobank.pl i w placówkach banku. Promocja trwa od 25.02.2013r. do 31.05.2013r."
Chyba RRSO 31,17% nie brzmi już tak ładnie?

Wonga.com mówisz? Reklamę widziałam, ale widziałam również ich ofertę pomocnej pożyczki na stronie. Najważniejsze jest to: "Reprezentatywne RRSO 461%" Nieźle, nie? Więc raczej nie polecam :/
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • pomocna poyczka
  • pomocna poyczka opinie
  • pozyczka forum
  • pomocna poyczka forum
  • pomocna poyczka.pl opinie
  • pomocna poyczka sp. z o.o. opinie
  • forum o pomocna poyczka
  • pomocna poyczka sp. z o.o
  • pomocna poyczka forum dyskusyjne
  • pomocna pozyczka bydgoszcz opinie