Reklama

169
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi44
  • Ocen na +3
169 ppt ?

pomocy papuga nimfa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (45)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: pomocy papuga nimfa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisał(a): Gość -

mam papuge nimfe od paru ladnych miesiecy i jeszcze nie przyzwyczajla sie do naszej obecności.nie wiem jak ja do tego namowic.wiec nie wiem czy da sie ja do czegos namowic.ale zycze powodzenia.a moze ty mi powiesz ja ja przekonac do nas?

ja kupiłam moją papużkę->Rufi ;) jakoś w czerwcu chyba. Na początku było zainteresowanie papugą później mi się znudziła i tyle co jej dawałam jeść pić...nie wypuszczałam jej bo nie mogłam jej oswoić. Ale postanowiłam to zmienić po przeczytaniu kilkunastu forach o nimfach i zrozumiałam że ten ptaszek tez ma uczucia i też potrzebuje przyjaciela. Teraz już zmieniłam stanie klatki Rufiego stai na biurku koło mnie ;) już się przestał tak bardzo bać jak chodzę obok i dziś nawet sukces jadł mi z ręki z czego się bardzo cieszę :)) to jest naprawdę wspaniałe zwierzątko i bardzo mądre. Bardzo się przyzwyczaja do właściciela. Jak jestem w szkole to podobno w domu nie ma spokoju cały czas krzyczy, bo nie można nazwać tego śpiewem a jak przyjdę to już cichutko siedzi przygląda się i czasem pośpiewa. Wypuszczam go kilka razy w tyg fakt do klatki nie chce jeszcze za bardzo wchodzić ale jak mu ją podstawie gdzieś na wysokim miejscu bo nisko jeszcze nie chce latać to po pewnym czasie wejdzie. Już zrozumiałam że cierpliwość popłaca ;) a i muszę stwierdzić fakt iż moja papużka nie była kupiona jako młoda. Znaczy sprzedawca wmawiał mi że jest młodziutka ale teraz już wiem że tak nie było. Można poznać ze jest na pewno starsza...chociażby po łapkach... ale nie przejmuję się już tym wiem ze niezależnie od wieku papugi można zdziałać cuda. Pozdrawiam :)

Witam was , mam papuzke od jakis dwch miesiecy , i mala niezle sie do nas przyzwyczaila , Zadziwia mnie dlatego ze tak dlugo potrzeba by papuzka si przyzwyczaila , juz po pierwszym tygodniu nas polubila ! Po dwoch miesiacach reaguje na slowo "wejdz" i siada na patyczek ktory jej podstawiam , nie reaguje juz tak agresywnie , choc na poczatku juz zwatpilam i chcialam ja oddac bo atakowala dzieci , wczoraj przybyl nam jeszcze maly piesek i papuzce na razie sie to nie podoba ale wieze ze i tego ja naucze , mysle ze cierpliwoscia mozna je wiele nauczyc sa bardzo madre ! A zeby polubila ci prysznic sprobuj najpierw ja psikac taka butelka do kwiatow , musi najpierw zrozumiec ze nie ma czego sie obawiac , potem wstawiaj ja do wanienki z prysznicem , dopiero jak sie przyzwyczai do miejsca mozesz puscic wode z prysznica , pozdrawiam !

Napisał(a): -

cześć mam papugę nimfę mam z nią pewien problem nie chce jeść żadnych owoców je tylko ziarna prosa
boje się że ta dieta nie dostarcza jej potrzebnych witamin .
co mam zrobić żeby zaczęła normalnie jeść pomóżcie
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wszystko o ninfie papuga forum
  • czy nimfy lubi muzyke
  • syczebuie nimfy
  • nimfa cigle krzyczy
  • nimfa papuga opinie
  • papuga nimfa
  • jeli papuga nimfa krzyczy jak ja uspokoi
  • papuga nimfa opinie
  • spozenie papug nimf
  • papuga pomocy
Do góry strony: pomocy papuga nimfa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!