24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń60
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +0
24 ppt ?

Pomysł na prezent dla miłośnika gotowania/kuchni (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Pomysł na prezent dla miłośnika gotowania/kuchni

Napisał(a): margo90 -

anielkaW
~Loris
anielkaW Jak zdrowo, to może jogurtownicę? Jak taki maniak to i taki gadżet mu podejdzie :D
A jest coś takiego? O.o
A jest :D i jak sama nazwa wskazuje - robi jogurty ;) ja mam taką słoiczkową od Adlera (AD 4476)
A nawet 7 słoiczków :D też mam ten model AD 4476 od Adlera, jestem zadowolonym i wygodnym konsumentem ;D

Napisał(a): ~Casia -

margo90
anielkaW
~Loris
anielkaW Jak zdrowo, to może jogurtownicę? Jak taki maniak to i taki gadżet mu podejdzie :D
A jest coś takiego? O.o
A jest :D i jak sama nazwa wskazuje - robi jogurty ;) ja mam taką słoiczkową od Adlera (AD 4476)
A nawet 7 słoiczków :D też mam ten model AD 4476 od Adlera, jestem zadowolonym i wygodnym konsumentem ;D
Faktycznie ma ich 7, policzyłam xD też mam jogurtownicę od Adlera, ten sam model (AD 4476), od niedawna w sumie, ale śmiało mogę polecić kuchennym zapaleńcom :D

Napisał(a): ~Lofti -

~tycia Pisali tam o takich starszych metalowych i o Camry (CR 4806). Ale tu musiałby się wesoły posiadacz wypowiedzieć.
Pisali, a w zasadzie ja m. in. wspominałem. Faktycznie posiadam Camry, model CR 4806. Jeśli miłośnik gotowania nie ma jeszcze swojej własnej maszynki, a lubi makarony własnej roboty, to prezent będzie trafiony w dziesiątkę :)

Napisał(a): ~faraon -

W sumie zaciekawił mnie temat tej jogurtownicy... Pierwszy raz w ogóle o czymś takim słyszę. Wklepałem sobie tego Adlera AD 4476 i w sumie widzę, że ma te słoiczki i w ogóle... Ale może ktoś mi przybliży, jak to działa? Dużo przy tym roboty?

Napisał(a): ~Loris -

~Lofti
~tycia Pisali tam o takich starszych metalowych i o Camry (CR 4806). Ale tu musiałby się wesoły posiadacz wypowiedzieć.
Pisali, a w zasadzie ja m. in. wspominałem. Faktycznie posiadam Camry, model CR 4806. Jeśli miłośnik gotowania nie ma jeszcze swojej własnej maszynki, a lubi makarony własnej roboty, to prezent będzie trafiony w dziesiątkę :)
Jak coś takiego właściwie działa?

Napisał(a): ~Lofti -

~Loris
~Lofti
Jak coś takiego właściwie działa?
Przy Camry CR 4806 bardzo prosto: wrzucasz składniki, a maszynka robi resztę: miesza je i wyciska/prasuje makaron, w zależności od wybranej opcji. Użytkownik nie ma zatem zbyt wiele do roboty w temacie :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pomysł na prezent dla miłośnika gotowania/kuchni