156
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +17
156 ppt ?

Pomysł na wieczór kawalerski (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pomysł na wieczór kawalerski

Napisał(a): ~Kleszcz -

Witam witam panowie, w przyszłym roku znajomek się hajta, a że bliski to kombinujemy jak się naprawdę dobrze zabawić. Miał być Lwów ale część osób nie ma paszportu więc trzeba się ograniczyć do PL albo UE, z czego no jakoś wyjazd na zachód to żadna atrakcja, raczej drogo i każdy już był w rejonach. Poza takim wyjazdem jakie są ciekawe pomysły na kawalerski?
INTERIA.PL

Re: Pomysł na wieczór kawalerski

Napisał(a): ~xywa -

nie no autor napisał od razu że Lwów odpada. ale skoro oscylowaliście wokół wyjazdu to może nasze góry albo morze? chociaż nie napisałeś w jakim terminie... inaczej w lecie inaczej w zimie się czas organizuje.. nad morzem we wrześniu to trochę słabo może być

Napisał(a): ~JoannaPanna -

a wręcz przeciwnie, my co roku w listopadzie jeździmy bo mąż ma ogromną frajdę z wypływania na dorsze. wiem, że taki kuter da się wypożyczyć, może to dobry pomysł dla was jeśli to taki termin jesienny bądź zimowy będzie. można wypłynąć na kilka godzin ale i też wypożyczyć na cały dzień/noc na wodzie czy lądzie. adrenalina pełną gębą

Napisał(a): ~jackxxx76 -

~Kleszcz a o jakieś szczegóły mogę się podpytać? brzmi to całkiem pozytywnie w sumie, choć troszkę chłodnawo o tej porze roku w pełnym morzu ;)
kawalerski, czyli dużo wódy i wody dookoła? niebezpieczne połączenie

Napisał(a): ~matros -

~JoannaPanna a wręcz przeciwnie, my co roku w listopadzie jeździmy bo mąż ma ogromną frajdę z wypływania na dorsze. wiem, że taki kuter da się wypożyczyć, może to dobry pomysł dla was jeśli to taki termin jesienny bądź zimowy będzie. można wypłynąć na kilka godzin ale i też wypożyczyć na cały dzień/noc na wodzie czy lądzie. adrenalina pełną gębą
Czy można wypożyczyć trawler - przetwórnię z 100-osobową załogą na pokładzie.

Napisał(a): ~Ako -

Wymuszanie wydatków osobistych na osobach biorących udział w kawalerskim takie jak paszport itd to głupota. Autor nie mówi o swoim paszporcie tylko osób bbiorących udział, więc warto czytać ze zrozumieniem. Idąc tropem DUŻO WÓDY to nigdzie nie jest bezpiecznie, tak samo na strzelnicy. Nie trzeba dużo chlać żeby się świetnie bawić. A szklaneczka whiskey na morzu z wędką...nno błagam, coś pięknego. Słyszałem o tego typu wyprawach organizowanych, tu na przykład jest fajnie opisane jak wyglądają takie przykładowe wyprawy http://www.ca(...)k=rejsy po prawej stronie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pomysł na wieczór kawalerski