Pomysły na prezent pod choinkę dla gracza (15)

Pomysły na prezent pod choinkę dla gracza

Temat dotyczy artykułu: Pomysły na prezent pod choinkę dla gracza

Jeśli gracz ma kupić prezent graczowi, to problemu nie ma. Obaj dobrze wiedzą, czego ten drugi potrzebuje. Gorzej, jeśli prezent graczowi ma sprawić ktoś, kto nie miał nigdy w dłoni pada (albo - co gorsza - nie wie nawet, co to jest!). I takim właśnie osobom pędzimy na ratunek!

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Napisał(a): liliputek4 -

Pod choinke kupilem bratu jakis prezent, ale teraz przyszeld czas urodzin i mielismy wiekszy budzet bo zrzucalismy sie w kilku ale nie bylo pomyslu, w koncu zobaczylem jakas reklame ME ze mozna wymienic u nich stara konsole na nowa, oczywiscie doplacajac ale odpowiednio mniej, wiec pomysl zostal od razu zrealizowany to sie jeszcze okazalo ze dostalismy bon i mozemy dobrac akcesoria za pare stowek :D
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Tereska -

Teraz to już chyba fifa 2018 ;) Kupiliśmy z mężem synkowi pod choinkę w media expert na promocji. Mam nadzieję, że mu się spodoba i że będzie chciał się uczyć, a nie tylko grać ;)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Prelos -

W takim razie dorzucę jeszcze coś od siebie, w budżecie około 500-600 zł. Tutaj nie było o tym mowy, a mało który gracz ma dobrą kartę dźwiękowa. Jeżeli nie ma - prezent doskonały. Od siebie polecam g5 od creative - bo nic lepszego mu nie będzie potrzebne. Świetna karta, dzwięk daje przewagę w grach, serio ;)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Hatereklama -

A gdzie prezenty dla prawdziwych graczy pc!?
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): watsu -

Z całym szacunkiem, wyrzucanie wiadomej książki do każdego "artykułu" do jakiego się da nie świadczy dobrze ani o Was ani o książce. Jak nie ninja to Kaczorowska....
Odpowiedź (0)

Napisał(a): NiepoprawnyPolak -

A co dla budżetu do 10 PLN na osobę? Nie da się? No tak, importerów czy producentów rzeczy w cenie poniżej 10 nie stać na reklamę w interii, a artykułach sponsorowanych typu "Co kupić na gwiazdę" Niestety a jest jeszcze tak, że wiele osób nie kupi ŻADNEGO prezentu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ThisForYou -

Ostatnio modnym prezentem na święta jest różnego rodzaju sprzęt sportowy. Nie wiem co na to Petru, ale ja polecałbym sprawdzić tutaj: thisforyou.cba.pl
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz