646
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń46 tys.
  • Odpowiedzi82
  • Ocen na +404
646 ppt ?

Ponad 100 tysiecy na alkohol! (83)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ponad 100 tysiecy na alkohol!

Napisał(a): ~Grzegorczyk -

Wlasnie tyle, bo ponad 100 tysiecy zlotych - 111 - wydano od 2017 roku w rzadzie PIS na............ ALKOHOL. Tak, na alkohol. A za te zakupy odpowiedzialna jest oczywiscie Beata Szydlo i jej kancelaria. Ja wiem i pamietam, ze w czasie rzadow PO na te same POTRZEBY wydano wiecej, no ale jednak w uszach wciaz dzwieczy mi " wystarczy nie krasc.." Kto dokladnie wydawal pieniadze?
Najwiecej wydali:
Rada Ministrow pod wodza Szydlo - ponad 60 tys
Ministerstwo SPraw Zagranicznych - 37 tys
Ministerstwo Sportu (!) - 9 tys

No coz, brak mi slow..
INTERIA.PL

Re: Ponad 100 tysiecy na alkohol!

Napisał(a): Judas -

~gość I co w tym dziwnego ? każdy rząd wydaje na alkohole, oblicz ile wydali na schabowe i ziemniaki podczas różnych poczęstunków dla gości zagranicznych.
Sugerujesz że takiemu Trumpowi rzucili schabowego z ziemniakami na talerz nieszczęśniku?

Napisał(a): Judas -

taie Czemu się dziwisz ?
Tego co się dzieje nie da się na trzeźwo oglądać - no i pewnie to był metyl bo rzuciło im się na wzrok.
Ja myślę że na alkoholu nie poprzestają, jestem pewien że mają swoich dilerów na dopalacze ( mózgojebami zwane) i butapren do wąchania ;)

Żeby takie farmazony smęcić jak nasi rządzący to czynią sam alkohol nie daje rady.

Napisał(a): ~gość -

Judas
taie Czemu się dziwisz ?
Tego co się dzieje nie da się na trzeźwo oglądać - no i pewnie to był metyl bo rzuciło im się na wzrok.
Ja myślę że na alkoholu nie poprzestają, jestem pewien że mają swoich dilerów na dopalacze ( mózgojebami zwane) i butapren do wąchania ;)

Żeby takie farmazony smęcić jak nasi rządzący to czynią sam alkohol nie daje rady.
Pisz wszystko ale nie pisz, że myślisz bo mi zaraz ziemniaki kłącza puszczają ze śmiechu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ponad 100 tysiecy na alkohol!