646
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń46 tys.
  • Odpowiedzi82
  • Ocen na +404
646 ppt ?

Ponad 100 tysiecy na alkohol! (83)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ponad 100 tysiecy na alkohol!

Napisał(a): ~gość -

Rząd dał swoim urzędnikom 531 mln zł! A ty ile dostałeś nagrody?

Podczas gdy w kraju szaleje potężny kryzys, a miliony Polaków ledwo wiążą koniec z końcem, rząd Donalda Tuska (56 l.) w ciągu ostatnich pięciu lat lekką ręką rozdał swoim urzędnikom w ministerstwach 531 mln zł!

http://www.se(...)47.html

Napisał(a): ~aaa -

Żydki od dawna dawały alkohol Polakom, żeby ich rozpijać. Zacytuję ci fragment książki "Pałac śród gór" Ireny Zarzyckiej, w którym właśnie jest opisane, jak to wyglądało, ten sławny proceder, jak Żydy rozpijały Polaków, okazuje się, że poprzez dzisiaj zwaną promocją bezpośrednią.
"Kowalik znowu się urżnął jak nieboskie stworzenie. Halinka mówiła, że to ten Żyd, który wciąż krąży koło nas, go poczęstował. Sądzę, że to taka parszywa dyplomacja. Chce z niego, z tego biednego chłopca uczynić swego odbiorcę, no, a jak się da, to z nas wszystkich. (...)
- Przecież ja nie chcę pieniędzy... No, możecie mi przynieść parę jajek, jak już nie chcecie poczęstunku.
- Nie mam jajek.
- Przecież kury u was niosą.
- Tak, ale gospodyni zabiera je sama i składa, dużo wychodzi do stołu, trochę się sprzedaje.
- Zawsze można trochę podebrać. No, ale jak nie ma to nie ma, przyjmijcie poczęstunek. Dobra wódka, panowie taką piją, dobra, co?
A dobra! Prawda...
- No to, panie Kowalik, jeszcze jednego... na zdrowie.
W tej chwili przed pijącym stanął profesor. Żyd krzyknął i chciał uciekać, ale Martyn silną dłonią chwycił go za kark i huknął:
- Znów się tu kręcisz, zbrodniarzu, łeb ci urwę.
- Niech pan dobrodziej daruje... ja nie winien... ten pan mnie prosił, żebym przyniósł wódki... przyniosłem... ja panu nic nie wziąłem...
- Zabrałeś rozum temu chłopcu i mój dla niego szacunek - zatrząsł Żydem jak wiechciem - zmykaj stąd i jeśli cię jeszcze raz spotkam w obrębie naszej własności, to gnatów nie pozbierasz. Precz stąd! A ty, Kowalik, ze mną.
Żyd zniknął w cieniu. Kowalik szedł ze spuszczoną głową. Tyle razy przysięgał sobie, że nie da się skusić, tyle razy... i jakoś nie może wytrzymać. Obiecywał panu Tomkowi i profesorowi... i zawsze ta cholera go skusi."
Domokrążstwo to nie kest amerykański wymysł, to Żydki przed wojną tak chodziły i nagabywały Polaków, a to oferowały zastawy (lichwa), np. jeden lichwiarz miał armię domokrążnych Abramków, jak się na kogoś uwziął, że chce go wykończyć, to np. polecał Abramkom, żeby tam nie chodziły, żeby jakiś upatrzony Polak nie mógł zebrać paru rubli za jakieś starocie i żeby Żyd przejął jego dom za wcześniejsze długi np. weksle, które podpisywał Polak na 10 rubli, jak mu Żyd dawał 5, taki procent pożyczki, to opisuje akurat Bolesław Prus. Ale i wódkę sprzedawały dla swoich bogatszych Żydków destylatorów, które maiły destylarnie, a w niektórych regionach nawet na to uzyskały sobie monopol. np. oferując posagi swoich córek razem z tymi córkami, wikłając w posiadanie dzieci Żydów (!!!), dzięki czemu załatwiały sobie przez tą prosty tucję tych córek różne decyzje administracyjne, przywileje, uchwały, itp. np. taki monopol na destylowanie.

Myślę sobie, że te Żydki z rządu może sobie dorabiają, producenci płacą im za taki rodzaj promocji swoich wyrobów, a Abramki groszem nie pogardzą, w końcu po co tam są?? Już niedługo tam będą, więc chcą może jak najbardziej wykorzystać swoją sytuację, uciułać na trudne czasy, na tą chwilę po wyjściu z więzienia, albo na ucieczkę, albo na podstawienie trupa, taki trup też dużo kosztuje, a jeszcze przeróbka, żeby wyglądał jak oni, fałszywe dokumenty na nowe nazwisko, nowa tożsamość też kosztują, może operacja twarzy, Morawiecki już podobno zgromadził, ale kasy nigdy dość, jak można sobie dorobić w promocji, to czemu nie?

Napisał(a): ~aaa -

No dobrze, ale od kogo kupowali ten alkohol i jakiej firmy? Czy jest na to paragon? Faktura??? Czy jest też rozliczenie, co z nim dokladnie zrobili? Mogło go nawet w tej ilości nie być, wystarczy, że sprzedawca to znajomy. Zło dziejom trzeba patrzeć ZAWSZE na ręce, ukradną nawet pinezkę ze ściennej gazetki, mydło z WC, to taka nacja, dzikie małpy to kleptomani, potomkowie Jakuba zwanego Impotentem inaczej nie potrafią. Jak one drzewa z lasu kradły, one trawę spod nóg by wam ukradły. Te dzikie pazery o niczym innym nie myślą, bo mają tak skonstruowane te swoje koczkodańskie kołtuńskie móżdżki. Je by poskręcałó, gdyby zdazryło im się uczciwie zarobić chociaż złotówkę, bez sabotażu i zamieniania wszystkiego, co dotkną w g. Zobacz, co zrobiły na Ukrainie.

Napisał(a): ~cozonop -

~gość I co w tym dziwnego ? każdy rząd wydaje na alkohole, oblicz ile wydali na schabowe i ziemniaki podczas różnych poczęstunków dla gości zagranicznych.
Jesteś źle wychowany skoro gościa w gościsz a potem wypuszczasz "o suchym pysku".
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ponad 100 tysiecy na alkohol!